تبریزبیدار
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹:۱۲ شناسه خبر : ۱۰۷۵۰۷۰

مدیرکل ورزش و جوانان استان در گفتگو با تبریزبیدار؛

انتقادات به عدم تبلیغات مناسب مسابقات فوتسال آسیا وارد است / تبریز میزبان لیگ ملت های والیبال 2020

بهتاج انتقادات به عدم تبلیغات مناسب مسابقات فوتسال آسیا را وارد دانست و گفت: تبریز میزبان لیگ ملت های والیبال 2020 خواهد بود.

ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی درگفتگو با تبریزبیدار در خصوص برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا در تبریز و اهداف ترسیم شده از برگزاری این مسابقات  گفت: یکی از اهداف برگزاری این مسابقات بحث امکانات و زیرساخت ها بود که به این هدف رسیدیم به طوری که از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا امکانات زیرساختی شامل کف پوش و... به مبلغ 2 میلیارد تومان بعنوان هدیه به تبریز آورده شد.

وی افزود: نشان دادن  ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی  تبریز را به شرکت کنندگان در مسابقات از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات بود.

تبریز به مدت 2 هفته بر بروی آنتن تلویزیون بود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: تبریز به مدت 2 هفته بر بروی آنتن تلویزیون قرار گرفت و جنب و جوش خاصی در شهر و در بین جوانان ایجاد شد به طوریکه جوانان و علاقمندان چندین ساعت در سالن حضور یافته و نظاره گر مسابقات شده و با محیط ورزشی آشنا شدند.

وی با بیان اینکه ما ایرانی هستیم و تیم ملی ایران در این مسابقات حضور داشت، یاد آور شد: میزبانی این بازی ها  برای تبریز افتخار بود و وظیفه ما کمک به تیم ملی ایران بود.

وی در ادامه افزود: البته بهتر است از میهمانان و ناظرانی که از طرف فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده اند، در خصوص کیفیت بازی ها و نگاه آنها نسبت به شهر و استان و عملکرد ما در این مسابقات سوال کنید شاید آنها نظرات دیگری دارند.

بهتاج در واکنش به انتقادات نسبت به عدم تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب این مسابقات در سطح شهر و عدم استبقال مناسب از بازی ها گفت: استقبال از بازی های تیم ملی ایران خوب بود و نباید انتظار داشته باشیم که مثلا در بازی ویتنام و اندونزی تماشاگران در سالن حضور داشته باشند اما در خصوص تبلیغات انتقادات وارد است که این موضوع برعهده هیئت فوتبال تبریز بوده و از عهده ما خارج است و باید در آینده تبلیغات بهتری انجام شود.

تبریز میزبان لیگ ملت های 2020 والیبال و بسکتبال غرب آسیا

وی در رابطه با عدم برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال در تبریز و اینکه آیا به علت تداخل با مسابقات فوتسال در تبریز، ارومیه و اردبیل بعنوان میزبان مسابقات والیبال انتخاب شدند، گفت: اصلا بحث تداخل مسابقات فوتسال مطرح نیست و سال بعد تبریز میزبان بازی های لیگ ملت های والیبال 2020 خواهد بود.

بهتاج در پایان در خصوص برگزاری سایر تورنمنت های ورزشی در تبریز افزود: مسابقات بسکتبال غرب آسیا اواخر مرداد و اوایل شهریور به میزبانی تبریز برگزار خواهد شد و چند رویداد دیگر که هنوز قطعی نشده اما به احتمال 70 درصد در تبریز برگزارخواهد شد.