تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۷۵۰۷۲

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد؛

خریدهای تراکتور مورد تایید دنیزلی هستند

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی شایعاتی مبنی بر عدم رضایت سرمربی این تیم از بازیکنان جذب شده را رد کرد.

به گزارش تبریز بیدار غلامرضا صادقیان در خصوص زمان اضافه شدن بازیکنان ملی‌پوش به تمرینات تراکتورسازی اظهار کرد: باتوجه به حضور بازیکنان ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی، با اجازه‌ی آقای دنیزلی تا پایان هفته آتی به این بازیکنان مرخصی داده شده و تیم از اوایل هفته آینده تکمیل خواهد شد.

وی درمورد شایعاتی مبنی بر اینکه سعید مهری، مسلمی‌پور و مهدی تیکدری از سوی آقای دنیزلی تائید نشده‌اند، گفت: این موضوع صحت نداشته و تمام بازیکنان جذب شده اعم از دروازه‌بان، مدافع و ...با نظر کمیته فنی انتخاب شدند و مورد تائید سرمربی تیم هستند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد مدت زمان قرارداد دنیزلی ابراز نمود: مدت زمان قرارداد آقای دنیزلی یک فصل بوده که در صورت توافق، برای سال‌های بعد ادامه خواهد داشت؛ همچنین بدنساز و مربی دروازه‌بان تیم که اهل ترکیه هستند، در اردوی ترکیه به جمع کادرفنی اضافه می‌شوند.

صادقیان پیرامون اردوی پیش فصل تراکتورسازی عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، تراکتور نیمه دوم تیرماه در ترکیه اردو می‌زند و با تیم‌های مطرح سوپر لیگ ترکیه بازی‌های دوستانه برگزار خواهد کرد.

 وی در پایان افزود: تراکتور تمریناتش را خیلی زودتر از سایر تیم‌ها شروع کرده و ما این نظم را ادامه خواهیم داد، همچنین هواداران ما شایسته بهترین‌ها هستند؛ به همین دلیل به روابط عمومی باشگاه دستور می‌دهم که با صدور فراخوان، نظرات هواداران را دریافت کرده و به طور مستمر به بنده منعکس کنند تا از نظرات آنان در تصمیم‌گیری‌ها استفاده کنیم.