تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶:۱۱ شناسه خبر : ۱۰۷۵۱۰۳

تشکر نماینده ولی فقیه در اردبیل در خصوص مسابقات لیگ ملتهای والیبال

در پیام آیت الله عاملی آمده است: کشور ما و ملت ما و اعضای پر افتخار تیم های ملی ما و تمام قهرمانان ملی و دانشمندان و نخبگان علمی صدرنشین هستند و صدر نشین خواهند ماند. به امید آن که در آینده خاک پاک این استان میزبان حماسه های بزرگ ورزشی دیگر باشد.

به گزارش تبریز بیدار ، آیت الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل بدلیل برگزاری مسابقات لیگ ملتهای والیبال در اربیل پیامی به شرح ذیل صادر کرد:  

بسم الله الرحمن الرحیم

با حمد و سپاس به درگاه حضرت احدیت و درود بر ارواح طیبه شهداء، بر خود لازم می دانم به عنوان خادم استان از مسؤولین محترم استان و هم چنین از وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقای دکتر سلطانی‌فر تشکر کنم که با اجراء مسابقات جهانی والیبال در اردبیل، نشاط و شادی و سرور و غرور و انبساط خاطر اهالی استان مخصوصا جوانان را فراهم نمودند و نام مفخم اردبیل کهن را به آنتن های ملی و جهانی بردند و نگاه بیش از یک میلیارد انسان در دنیا را به اردبیل به مصداق «بلدۀ طیبۀ و رب غفور» معطوف نمودند.

هم چنین از جوانان بسیار عزیزی که با حضور حماسی و مؤدبانه و آگاهانه و عفیفانه خود در استادیوم و خارج از استادیوم شرف و عزت برای استان و امیدواری برای تیم ملی درست کردند صمیمانه تشکر می کنم. ندای «ایران ، ایران» جوانان عزیز ما ندای عزت،صیانت و اقتدار بود و بالاخره تشکر ما از اعضای پر افتخار تیم ملی والیبال کشور است که غرور ملی و مقدس ملت ما را حفظ و کشور عزیز ما را صدرنشین کردند.

کشور ما و ملت ما و اعضای پر افتخار تیم های ملی ما و تمام قهرمانان ملی و دانشمندان و نخبگان علمی صدرنشین هستند و صدر نشین خواهند ماند. به امید آن که در آینده خاک پاک این استان میزبان حماسه های بزرگ ورزشی دیگر باشد.


سید حسن عاملی
سوم تیر ماه هزار و سیصد و نود و هشت