تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲:۰۳ شناسه خبر : ۱۰۷۵۱۲۶

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی؛

۱۱۶۴ سرباز آذربایجان شرقی گواهی مهارت کسب، کار و زندگی دریافت کردند

تقی زاده اعلام کرد: ۱۱۶۴ سرباز وظیفه نیروهای مسلح استان با شرکت در طرح سرباز مهارت گواهی مهارت کسب و کار و زندگی دریافت کردند.

به گزارش تبریز بیدار امیر تقی زاده معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی عصر دوشنبه در حاشیه مراسم اختتامیه طرح سرباز مهارت با اشاره به اینکه طرح مهارت سرباز یکی از طرح های ابداعی آذربایجان شرقی بوده که از پنج سال قبل در استان اجرا می شود، افزود: وزارت ورزش و جوانان با مشاهده نتایج درخشان و موفق این طرح در این استان، آن را در سطح ملی و سراسری با عقد تفاهم نامه ای با ستاد کل نیروهای مسلح کشور به مدت یک سال در دور اول در پنج استان و در دور دوم در یازده استان اجرایی می کند.

وی خاطر نشان کرد: این طرح در غالب ۱۲ یگان نیروی مسلح استان به مدت ۸۰ ساعت در شهرستان‌های استان برگزار شد.

تقی زاده اضافه کرد: طبق گزارش وزارت ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی به عنوان اولین استان این طرح را به اتمام رسانده و گواهی مهارت به آموزش یاران اعطا شده است.

مراسم اختتامیه طرح سرباز مهارت استان آذربایجان شرقی عصر دوشنبه با حضور امیر حسین آل اسحاق مدیر کل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان و امیر تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.