تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵:۰۶ شناسه خبر : ۱۰۷۵۲۲۵

دانشگاه تبریز:

دوره دانش افزایی ویژه اساتید دانشگاه تبریز برگزار می‌شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز از برگزاری دوره‌های دانش افزایی و توانمندسازی ویژه اعضای هیات علمی این دانشگاه از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار  باب اله حیاتی در این خصوص اظهار کرد: این دوره‌ها با هدف دانش افزایی و توانمند سازی اعضای هیات علمی جوان دانشگاه و به ویژه اعضای هیات علمی با سابقه کمتر از 10 سال برگزار می‌شود. 

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های این دوره از دوره‌های دانش افزایی اعضای هیات علمی افزود: این دوره با محوریت روش و فنون تدریس و ضوابط و مقررات دانشگاهی 30 تیر الی یک مرداد ماه ( به مدت سه روز ) در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز برگزار می‌شود. 

ثبت نام در این دوره از 11 الی 20 تیر ماه سال جاری انجام می‎شود. 

دانشگاه تبریز در حال حاضر با داشتن بیش از ۲۱ دانشکده، چندین پژوهشکده و گروه پژوهشی، قطب علمی، ۸۰۰ نفر عضو هیات علمی، بیش از 24 هزار  نفر دانشجو و 457 هزار متر مربع فضای آموزشی، کمک آموزشی و پژوهشی و نیز به جهت همجواری با دانشگاه‌های بزرگ کشورهای منطقه به عنوان بزرگترین مرکز علمی غرب و شمال غرب کشور، عهده دار بخش بزرگی از مسئولیت تولید علم و فناوری و رقابت در عرصه‌های بین‎المللی است.