تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۷:۴۷:۰۳ شناسه خبر : ۱۰۷۵۲۳۲

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در تبریز:

قانون منع بکارگیری بازنشسگان باعث رفتن حجت الاسلام تقی زاده شد

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور قانون منع بکارگیری بارنشستگان را عامل تغییر در رئیس شورای هماهنگی استان عنوان کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، نصرت الله لطفی  قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در مراسم تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در محل بیت امام جمعه تبریز گفت: در 22 بهمن همه عوامل دست و به دست هم دادند و راهپیمایی باشکوهی بدون هیچ حاشیه  و همراه با احساس تکلیف مردم برگزار و توطئه دشمن خنثی شد و در تبریز نیز با حضور حماسی و مثال زدنی مردم همراه بود.

وی اظهار داشت: هدف از این سفر ابلاغ سلام آیت الله جنتی به مردم تبریز و تشکر ویژه از تلاش های حجت الاسلام آل هاشم در این استان فرهنگ و ادب است.

لطفی قانون منع بکارگیری بارنشستگان را عامل تغییر در رئیس شورای هماهنگی استان عنوان کرده و افزود: همواره شاهد خلوص نیت، تواضع و تلاش بی شائبه و 30 ساله حجت الاسلام تقی زاده  بودیم.

وی ادامه داد: روسای 12 استان شامل تغیرات بوده است ولی نباید این عزیزان ارتباط خود را با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قطع کنند.

آیت الله جنتی علاقه ویژه ای به امام جمعه تبریز دارند

لطفی با اشاره به ویژگی های رئیس جدید استان گفت: حجت الاسلام برگی ۲ ویژگی بارز دارند، برادر ۲ شهید هستند و شهدا چشم و چراغ ملت هستند، ویژگی دوم خادمی ایشان برای مردم است. این دو عامل باعث شد تا حجت الاسلام برگی برجسته شوند.

 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد:  کارهای ما با هدایت ها و نقش پدری ائمه جمعه در استان ها پیش می رود و آیت الله جنتی علاقه ویژه ای به امام جمعه تبریز دارند.

وی تاکید کرد: افتخار به گذشته و امید به آینده شعار ما در دومین گام انقلاب است. باید به فکر آینده باشیم و مردم در صحنه ها حضور داشته باشند.