تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۸:۲۳:۳۷ شناسه خبر : ۱۰۷۵۲۳۳

اظهار نظر جالب نماینده ولی فقیه در استان در مورد دبیر شورای نگهبان؛

پیرمرد بزرگی که پرکارتر از جوانان است

حجت الاسلام و‌ المسلمین آل هاشم اظهار داشت:من خود شاهدم آیت الله جنتی این پیر مرد بزرگ از نظر توانایی کار از جوان ها پرکار تر هستند. ماهم از ایشان سپاس گزار و قدردان هستیم.

به گزارش تبریز بیدار ،  حجت الاسلام و‌ المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در مراسم تکریم و معارفه روسای قبلی و جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اظهار داشت: از بزرگواری و عنایت های آیت الله جنتی سپاسگزارم که لوحی را برای تشکر از  مردم آذربایجان برای خلق حماسه 22 بهمن فرستاده اند.

وی با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان و حضور آیت الله جنتی در این شورا گفت: عملکرد ایشان در صیانت از آرمان های انقلاب باعث شد هر روز به مسئولیت های ایشان افزوده شود .

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی افزود: من خود شاهدم این پیر مرد بزرگ از نظر توانایی کار از جوان ها پرکار تر هستند. ماهم از ایشان سپاس گزار و قدردان هستیم.

دشمن دنبال بهانه است اما آماده جنگ هم نیست

وی به توطئه های دشمنان علیه نظام اشاره کرده و گفت: گرچه ما را تهدید نظامی می کنند و دنبال بهانه ای هستند برای درگیری نظامی اما دشمن هم آماده جنگ نیست و می داند تمام مراکز آمریکا به خطر می افتد و در مقابل  تدبیر هوشمندانه و فرماندهی کل قوا عاجز مانده اند که فرمودند نه جنگ می شود و نه مذاکره.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: افتخار می کنیم و می بالیم به خودمان در کشوری زندگی می کنیم که همچنین فرماندهی داریم.

وی ادامه داد: آنچه دشمن سرمایه گذاری کرده است، تهاجم فرهنگی است ، شبیخون فرهنگی و جنگ نرم و نفوذ  است، این جنگ آرام بوده و هیچ چیز دیده نمی شود و یک دفعه می بینیم که کار انجام شده است لذا باید فعالیت های فرهنگی را زیاد بکنیم.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم به مساله حجاب و عفاف پرداخته و گفت: پاکدامنی و عفت در جامعه ما وجود دارد  و  زنان ما زنان با عفت و پاکدامن هستند.

وی در ادامه بب بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید کار فرهنگی را گسترش دهد، افزود: این شورا در مسائل سیاسی نظام اعلام موضع می کند وظیفه دارد ارگان های ذیربط را جمع کند و یک سیاست گذاری واحد و موضع گیری رسمی انجام دهند. کار بسیار ارزشمند و مهم را دنبال می کند و نقش هماهنگی را بر عهده دارد.

امام جمعه تبریز به روسای قبلی و جدید این شورا اشاره کرده و گفت: برادر عزیزمان آقای تقی زاده بی ادعا و پر تلاش این مسئولیت را بر عهده داشتند و امید واریم حاج آقا برگی در این مسئولیت موفق باشند.

بیشتر بخوانید:

قانون منع بکارگیری بازنشسگان باعث رفتن حجت الاسلام تقی زاده شد