تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۸:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۷۵۲۴۶

واکنش عجیب مصائبی به پاداش میلیاردی در آخرین روز مدیریت؛

واقعیت نداشت اما سکوت کردم! / در قیامت تسویه حساب می کنم!

حجت الاسلام مصائبی گفت: بعضا سکوت کردیم تا حاشیه ای به وجود نیاید و بعضا مباحثی مطرح شد که قابل گذشت نیست و تسویه حساب به روز قیامت واگذار می شود. هیچ کدام از مسایل مطرح شده واقعیت نداشت و ما هم سکوت کردیم تا کار ها پیش برود.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام علی مصائبی مدیر کل سابق اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی ظهر امروز در مراسم تودیع خود گفت: از تمام مسئولین تشکر کرده و از تمامی همکاران طلب حلالیت می کنم چون همه آن ها را اذیت کردم و نتوانستند به خانواده های خود برسند.

وی ادامه داد: بعضا سکوت کردیم تا حاشیه ای به وجود نیاید و بعضا مباحثی مطرح شد که قابل گذشت نیست و تسویه حساب به روز قیامت واگذار می شود. هیچ کدام از مسایل مطرح شده واقعیت نداشت و ما هم سکوت کردیم تا کار ها پیش برود.

مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان اضافه کرد: موقوفه‌خواران در تهران خانه ام را آتش زدند و تنها دارایی طلبه که کتاب‌هایش است در آتش سوخت.

وی با بیان اینکه قبلا تمام ادارات و ساختما‌ن‌های اوقاف موقوفه بودند، افزود: توانستیم در استان و شهرستان‌ها ساختمان‌ و خودروهای دولتی اجاره کنیم. بیش از ۱۴۰۰ سند تک برگی برای موقوفات اخذ شده و ۶۳۰۰ سند رقبه شده است

حجت الاسلام مصائبی در ادامه گفت: در این مدت ساعت ۶ صبح صبح اداره می آمدم و تا ۱۲ یا ۲ نیمه شب در اداره حضور داشتم.

گفتنی است سال گذشته افشای نامه درخواست پاداش میلیاردی از سوی مصائبی در رسانه ها و فضای مجازی بازتاب های گسترده ای داشت. 

حجت الاسلام سیدشهاب حسینی جایگزین حجت الاسلام مصائبی در اداره کل اوقاف و امور خیریه شد.