تبریزبیدار
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۷۵۲۸۹

بازیکن متعصب تراکتور:

ایمانی: در اردو ارزروم برای قهرمانی لیگ آماده می‌شویم

هافبک دفاعی جنگنده و با تعصب تیم فوتبال تراکتور گفت: بازی‌های تدارکاتی اردوی ارزروم، می‌تواند محک خوبی برای تیم باشد.

به گزارش تبریز بیدار اکبر ایمانی در حاشیه تمرین روز سوم تراکتور در کمپ "پولات ریزورت" ارزروم اظهار کرد: خدا را شکر که تمرینات تیم به خوبی پیش می‌رود و هنوز نفراتمان کامل نشده و به امید خدا تا چند روز آینده، نفراتمان کامل می‌شود تا تیم خوبی را آماده مسابقات فصل جدید کنیم و بتوانیم به مقام قهرمانی برسیم

وی در خصوص کمپ "پولات ریزورت" گفت: این کمپ دارای چند زمین چمن تمرین خوب است و خوشبختانه بازیکنان نیز رضایت زیادی دارند و خوب تمرین می‌کنند.

ایمانی ادامه داد: قرار است چند بازی تدارکاتی نیز در این اردو برگزار کنیم و این باعث می‌شود که محک خوبی قبل از مسابقات بخوریم و آماده لیگ شویم.

هافبک دفاعی ترک زبان تیم تراکتور در خصوص وضعیت جسمانی خودش نیز بیان کرد: با این که دو روز در هواپیما بودم، اما خوشبختانه در شرایط بدنی خوبی به سر می‌برم و تمام تلاشم را می‌کنم که نسبت به سال گذشته، بازی‌های بهتری برای تراکتور ارائه دهم.

وی، نوید نمایش خوب تراکتور در فصل پیش رو را به پرشورها داد و افزود: اگر هواداران حوصله کنند، امسال نسبت به سال گذشته نتایج بهتری می‌گیریم و به آنها قول می‌دهم که اولین هدف ما رسیدن به قهرمانی است.