تبریزبیدار
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴:۱۵ شناسه خبر : ۱۰۷۵۲۹۶

بازیکنان تراکتور با کدام شماره به میدان می‌روند

شماره پیراهن بازیکنان تیم تراکتور برای حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران مشخص شد.

به گزارش تبریز بیدار تیم فوتبال تراکتور در حال حاضر در اردوی ترکیه در حال آماده‌سازی برای لیگ برتر فصل جدید است.

شماره پیراهن بازیکنان تیم تراکتور برای حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران مشخص شده و که بر این اساس احسان حاج‌صفی که سال گذشته به خاطر حضور استوکس شماره 26 بر تن می‌کرد، دوباره شماره‌ 28 مورد علاقه خود را خواهد پوشید.

سید احمد موسوی که نیم فصل گذشته به تراکتور پیوسته بود شماره 2 را بر تن می کند که این شماره فصل گذشته به محمد طیبی تعلق داشت.

انصاری که نیم فصل به تراکتور پیوسته بود پیش از این پیراهن شماره 90 را می پوشید، در این فصل شماره پرطرفدار 10 را بر تن خواهد بود. این شماره فصل گذشته بر تن احسان پهلوان بود که اکثرا نیمکت‌نشین بود.

شماره یک تراکتور به رشید مظاهری رسیده و اخباری هم با شماره 22 در میادین حضور خواهد یافت. این در حالی است که مظاهری به شماره 12 و اخباری به شماره یک علاقه داشتند. احتمالا دروازه‌بان سوم تراکتور هم شماره 12 را بر تن کند.

سعید مهری و مسیح زاهدی با همان شماره پیراهن خود در ماشین‌سازی، در تیم تراکتور بازی کرده و مهری شماره 88 و زاهدی 26 را بر تن خواهند کرد.

شماره مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور همان شماره فصل گذشته، 7 بوده و سوگیتا هم شماره 24 را که سال گذشته را هم داشت، برتن خواهد کد.

محمدرضا خانزاده شماره 3‌ و مهدی تیکدری شماره 70 را برتن خواهند کرد.

محمدرضا آزادی مهاجم تراکتور با پیراهن شماره 17 به میدان می‌رود و سلیمی هم همچنان شماره 29 را در اختیار خواهد داشت.

اکبر ایمانی شماره 66 را در نیم فصل بر تن کرده بود و چون دیرتر به اردوی ترکیه ملحق شد مشخص نیست آیا همچنان این شماره را بر تن می کند و یا شماره دیگری را می خواهد و شاید شماره 6 را بردارد که سال گذشته نقی زاده در اختیار داشت.

مسلمی پور به شماره 77 علاقه دارد و شماره اشکان دژاگه 21 می‌باشد.

جالب اینکه در تیم تراکتور فعلا شماره‌های پرطرفدار 5، 6، 8 و 11 هنوز خواهانی ندارند.