تبریزبیدار
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۲۳:۴۵:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۷۵۲۹۹

خبرهایی از سرخ پوشان تبریز؛

تداوم چالش سرباز بازیکن در تیم خصوصی تراکتور

سردار کمالی می گوید:اخیرا بحث‌هایی در خصوص عدم ترخیص سه بازیکن از سوی تیم تراکتورسازی یا نیرو‌های مسلح مطرح شده است که صرفا جو رسانه‌ای بوده و هیچکدام صحت ندارد.

به گزارش تبریز بیدار ، علی رغم خصوصی شدن باشگاه تراکتور تبریز همچنان چالش بازیکنان سرباز این تیم تمام نشده است.

سردار کمالی رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل در واکنش به موضوع سربازی احسان پهلوان، مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر گفت: سه نفر از بازیکنان باشگاه ذوب آهن برای انجام خدمت سربازی در سال ۹۶ به تیم تراکتورسازی مشغول به فعالیت شده‌اند و قطعا این بازیکنان پس از پایان خدمت همچون سایر سربازان ترخیص خواهند شد.

جدایی ذوب آهنی ها و اضافه خدمتی بخشیده شد

وی افزود: اخیرا بحث‌هایی در خصوص عدم ترخیص این سه بازیکن از سوی تیم تراکتورسازی یا نیرو‌های مسلح مطرح شده است که صرفا جو رسانه‌ای بوده و هیچکدام صحت ندارد.

کمالی ادامه داد: یکی از این افراد خدمتش همین ماه به اتمام می‌رسد و به زودی ترخیص می‌شود. دو  نفر دیگر از این بازیکنان نیز مدت کمی از خدمت آن‌ها باقی مانده و به زودی ترخیص می‌شوند و عدم ترخیص آن‌ها از سوی باشگاه تراکتور یا نیرو‌های مسلح صحت ندارد و کسی نمی‌تواند سربازی را حتی یک روز بیشتر از خدمت نگه دارد.

این اظهارات سردار کمالی در حالی است که دو فصل پیش اضافه خدمت چندین ماهه سروش رفیعی بازیکن سرباز آن زمان تراکتورسازی بدون توجیه خاصی بخشیده شد. همچنین تکلیف مهرداد پولادی بازیکن اسبق تراکتور و سرباز فراری تیم ملی هم به کلی فراموش شده است و پیگیری خبرنگار تبریزبیدار از یک مقام مسئول بی نتیجه ماند.