تبریزبیدار
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱:۱۸ شناسه خبر : ۱۰۷۵۳۰۶

مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان اعلام کرد:

حضور فعال سیمان صوفیان در نمایشگاه واحدهای تولیدی تبریز / سیمان ایرانی قابل عرضه و رقابت در سراسر دنيا

پنج شنبه 20 تیر98 با هماهنگی اتاق بازرگانی تبریز، تولیدکنندگان استان آذربایجان شرقی؛ نمایشگاهی برای بازدید هیئت تجار عراقی و مذاکرات واحدهای تولیدی با این هیئت تجاری راه اندازی کردند.

به گزارش تبریز بیدار ، نمایشگاه توانمندی‌های تخصصی صنعتی ایران-تبریز (واحدهای تولیدی تبریز ) در محل نمایشگاه بین المللی تبریز با حضور هیئت تجار عراقی برگزار شد.

پنج شنبه 20 تیر98 با هماهنگی اتاق بازرگانی تبریز، تولیدکنندگان استان آذربایجان شرقی؛ نمایشگاهی برای بازدید هیئت تجار عراقی و مذاکرات واحدهای تولیدی با این  هیئت تجاری راه اندازی کردند که با حضور فعال یکی از شرکت‌های تابعه سیمان تامین شستا همراه شد .

منصور نجفی مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه، بستر مناسبی برای بازاريابي و معرفي کالاي ايراني به بازار دنيا و خاصه کشور همسایه عراق  بود که نتایج بزرگی مانند حضور در بازارهای صادرات و ارتباط جهت مذاکره و تعامل بین مشتریان خارجی را به دنبال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: صنعت ساختمان از جمله صنايعي است که در ايران مطابق با علم روز و استاندارد های جهانی پیشرفت کرده و پتانسيل موجود در کشور به گونه‌اي است که مي‌تواند در سراسر دنيا عرضه شده و به رقابت بپردازد. 

وی افزود: با وجود توانمندي‌هايي که در شرکت سیمان صوفیان وجود دارد مي‌توانيم بازارهاي کشورهاي همسايه را که فاقد اين پتانسيل‌ها هستند جذب کرده و ارز آوري بسياري در اين خصوص داشته باشيم.

نجفی با اشاره به اهمیت جایگاه سیمان صوفیان در میان کارخانه‌های استان و شمالغرب کشور،اذعان کرد: شركت سيمان صوفيان توان فني و تخصص لازم، جهت توليد انواع سيمان پرتلند خاكستري را داراست که بسته به وضعيت بازار، به توليد و عرضه انواع مختلف سيمان اقدام مي‌کند.

وی با اشاره به تنوع محصولات اشاره کرد: محصولات توليدي كنوني سيمان صوفيان شامل سیمان پرتلند پوزولانی،سیمان پورتلند پوزولانی ویژه، سیمان پرتلند تیپ 2،تیپ 5 ،تیپ  425-1 (CEM I 42.5 R & CEM I 42.5 N)وتیپ 525-1 است.