تبریزبیدار
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۷۵۳۱۳

تجلیل از مدال‌آوران ورزش کارگری آذربایجان شرقی

مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال‌آوران کارگر آذربایجان‌شرقی با حضور رییس فدراسیون ورزش کارگری و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، در تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار میر احد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال‌آوران کارگر استان گفت: اگر بخواهیم کارکنانی ورزیده و سالم و همچنین تولید قابل قبول داشته باشیم، باید در امر ورزش برنامه ریزی کنیم تا بهره وری و رونق تولید را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: ما از لحظه ورود به سازمان سعی کردیم ورزش و اماکن ورزشی را توسعه دهیم و خدا را شکر در رسیدن به این هدف موفقیت‌هایی را هم کسب کردیم.

وی با اشاره به اینکه موفقیت در راستای ورزش کارگری نیاز به هماهنگی مسوولین استانی و کشوری دارد، بیان کرد: استان آذربابجان شرقی همیشه در عرصه‌های مختلف بخصوص در عرصه کار و کارگری و ورزش کارگری در صدر بوده و تلاش می‌کنیم در این راه همیشه ثابت قدم باشیم.

جواد رمضی رییس فدراسیون ورزش کارگری نیز در حاشیه این مراسم با اشاره به تیم اعزامی کارگران کشور به مسابقات جهانی اسپانیا افزود: نمایندگان ورزش کارگری کشور توانستند ۱۳۸ مدال در این مسابقات کسب کنند و این رقابت‌ها در سطح بالایی نسبت به سال‌های قبل برگزار شد.

وی یادآور شد: امسال به همت مسوولین ورزشی کشور شاهد پوشش چند روزه اخبار این دور از مسابقات در رسانه ملی ملی بودیم.

 در این مراسم از ۵ مدال آور جهانی - ۲۹ مدال آور کشوری - ۱۶ انجمن فعال ورزش کارگری و ۴ کارفرمای حامی ورزش تجلیل به عمل آمد.