تبریزبیدار
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷:۱۲ شناسه خبر : ۱۰۷۵۳۲۶

رییس تامین اجتماعی اهر خبر داد:

بدهی ۱۸ میلیارد تومانی شهرداری اهر به تامین اجتماعی

رییس تامین اجتماعی اهر، پرداخت نشدن بدهی ۱۸ میلیارد تومانی شهرداری را از چالش‌های این نهاد عنوان کرد و گفت: تاخیر در پرداخت موجب می شود که هر ماه ۳۰۰ میلیون تومان به این رقم افزوده شود.

به گزارش تبریز بیدار کریم طوماری رییس تامین اجتماعی اهر روز سه شنبه در دیدار با فرماندار اهر با بیان اینکه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی ۲۰۰ مورد است، اظهار داشت: در حال حاضر ۳۶ خدمت به صورت غیرحضوری به بیمه‌شدگان این شهرستان ارائه می‌شود و قرار است تا پایان سال‌جاری تمامی خدمات این سازمان غیرحضوری ارائه شود.

وی ادامه داد: جایگاه تأمین اجتماعی شعبه اهر در حد تیپ دو است و بر اساس ساختار معاون نیز دارد؛ ما به منظور تسهیل در خدمات‌دهی به مراجعه‌کنندگان اختیاراتی به معاون تفویض کرده‌ایم که حتی در حضور رئیس شعبه بتواند امور اداری بیمه‌شدگان را تسهیل بخشد.

رئیس تأمین اجتماعی شهرستان اهر افزود: تمامی سعی و تلاش‌مان بر این است تا بتوانیم خدماتی در شأن مردم اهر ارائه دهیم و در این مسیر قطعاً از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

وی اشاره کرد: با وجود بدهی کلان شهرداری اهر به تأمین اجتماعی، همواره از این مجموعه حمایت کرده‌ایم و می‌توانم بگویم آن‌قدری که ما دل‌سوزی کرده‌ایم مدیران شهرداری نسبت به مجموعه‌شان دل‌سوز نبوده‌اند.

فرماندار شهرستان اهر نیز در این دیدار  تجهیز درمانگاه تأمین اجتماعی اهر را ضروری دانست و بیان کرد: در حال حاضر تجهیز و تأمین امکانات برای این درمانگاه بیش از هر چیزی اهمیت دارد.

محمودی اظهار کرد: برخی از دستگاه‌ها که به نوعی هفته دارند تبدیل به دهه می‌کنند ولی در این مورد تأمین اجتماعی مظلوم واقع شده است اما با تمام وجود برای خدمات‌رسانی به مردم علی‌الخصوص بیمه‌شدگان تلاش مضاعفی می‌کند.

وی با ابراز رضایت‌مندی از عملکرد و خدمات‌رسانی تأمین اجتماعی شهرستان اهر اذعان کرد: ارائه خدمات به ۲۳ هزار بیمه شده اصلی و ۴ هزار بازنشسته و از کار افتاده نشان‌گر این است که با وجود کثرت ارباب‌رجوع، این سازمان خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهد و این در حالی است که نارضایتی نیز نسبت به تأمین اجتماعی وجود ندارد.

محمودی از پیگیری برای احداث مجتمع خدماتی و رفاهی بازنشستگان تأمین اجتماعی در شهرستان اهر خبر داد و افزود: در کنار احداث خانه امید، احداث مجتمع خدماتی و رفاهی ویژه بازنشستگان تأمین اجتماعی را نیز پیگیری می‌کنیم، زیرا بیش از ۴۰۰۰ بازنشسته تأمین اجتماعی ضرورت ایجاد مجتمع خدماتی و رفاهی را دوچندان می‌کند. رئیس تأمین اجتماعی شهرستان اهر نیز در این دیدار

فرماندار شهرستان اهر به مناسبت هفته تأمین اجتماعی از بخش‌های مختلف تأمین اجتماعی شعبه اهر و درمانگاه تأمین اجتماعی بازدید کرد.

شهرستان اهر با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شمال شرق تبریز واقع شده است.