تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۷۵۳۴۰

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز اعلام کرد:

تعیین ۱۱ نقطه در شهر تبریز برای ساماندهی دستفروشان

محمدی گفت: ۱۱ نقطه از سطح شهر تبریز برای ساماندهی دستفروشان اختصاص یافت.

به گزارش تبریز بیدار ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز با بیان این خبر از دستفروشان درخواست کرد که با مراجعه به سامانه  bazar.tabriz.ir ثبت نام کرده و به طور دقیق به سوالات پاسخ بدهند.

وی افزود: افرادی که به هر عنوان امکان دسترسی به سامانه مذکور را ندارند، می‌توانند با مراجعه به محل سبزه میدان به صورت حضوری مدارک لازم را ارائه کرده و نام نویسی کنند.

وی مهلت ثبت نام در طرح سامانه دستفروشان را ۵ مرداد اعلام کرد و گفت: در اجرای این طرح کلیه وانت بارها و دستفروشان نیز در قالب بازارهای هفتگی در نقاط مختلف شهر ساماندهی می‌شوند.

محمدی اظهار داشت: با توجه به اینکه قصد داریم افراد در نزدیک نقطه‌ای که هم اکنون در حال دستفروشی هستند، ساماندهی شوند پاسخ به سوالات سامانه از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی بیان کرد: تمام بررسی‌های لازم در خصوص مکان‌های تعریف شده، در کمیته امکان سنجی و مکان یابی که متشکل نمایندگان دستگاه‌های مختلف و مناطق شهرداری تبریز بوده بررسی و تایید شده است.

ویموفقیت این طرح را در گرو همکاری و همراهی تمام دستگاه‌ها با شهرداری دانست واشاره کرد: نقاط تعیین شده به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز ابراز نمود: با وجود آنکه در قانون برای شهرداری در خصوص ساماندهی دستفروشان تکلیفی تعیین نشده است اما شهرداری تبریز در راستای تحقق عدالت اجتماعی و ایجاد درآمد برای این قشر جامعه که از افراد کم برخوردار هستند، اقدام به اجرای این طرح کرده است.