تبریزبیدار
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷:۲۹ شناسه خبر : ۱۰۷۵۳۷۲

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری خبر داد:

حمایت ۱۰۰ میلیون ریالی از طرح‌های پژوهشی

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان‌شرقی با تشریح اولویت‌های پژوهشی استانداری در سال ۱۳۹۸ گفت: این نهاد از طرح های پژوهشی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال حمایت می کند.

به گزارش تبریز بیدار سیاوش یوسفی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان‌شرقی در خصوص حمایت از طرح های پژوهشی افزود: همه مراکز علمی و پژوهشی، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، نخبگان، اندیشمندان و صاحب‌نظران رشته‌های مختلف علمی در استان می‌توانند طرح‌های تحقیقاتی خود را در محورهای اعلام شده تا ۱۵ مرداد به استانداری ارسال کنند.

وی اظهار کرد: فهرست اولویت‌های پژوهشی استانداری آذربایجان شرقی به همراه فرم‌های مربوط به پروپوزال پیشنهادی، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه بهره‌گیری از ایده‌های محققان، نخبگان و اندیشمندان جزو سیاست‌های راهبردی استانداری است بیان کرد: هدف اصلی از پژوهش، ارائه نظرات کاربردی و توسعه‌ای بر مبنای تحلیل علمی است و طرح‌های پیشنهادی به استانداری نیز باید با این رویکرد تهیه شوند.

یوسفی در خصوص روند انتخاب طرح‌های تحقیقاتی پیشنهادی نیز گفت: پروپوزال‌های پیشنهادی از طریق داوری، بررسی و پس از انتخاب طرح و تأمین اعتبار لازم به مرحله عقد قرارداد می‌رسد.

به گفته وی، مجریان طرح‌های پیشنهادی باید دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر و صاحب تجربه در زمینه طرح پیشنهادی بوده و کارمند شاغل دستگاه‌های دولتی نباشند.

یوسفی اظهار داشت: پایان‌نامه‌های دکتری با موضوع اولویت‌های پژوهشی استانداری در صورتی که واجد شرایط تشخیص داده شوند تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال مورد حمایت قرار می‌گیرند.

دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی از طریق شماره تلفن‌های ۳۵۲۹۱۷۸۸ و ۳۵۲۹۱۷۸۷ در ساعات اداری پاسخگوی سؤال‌های احتمالی متقاضیان خواهد بود.