تبریزبیدار
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۹:۰۶:۲۵ شناسه خبر : ۱۰۷۵۴۴۶

نماینده ولی فقیه در استان خطاب به مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی :

خدمت بی منت به مردم و روحیه انقلابی بستری برای تحقق آرمان های انقلاب / به جوانان میدان دهید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و فعلی تبلیغات اسلامی استان گفت:خدمت بی منت به مردم و روحیه انقلابی بستری برای تحقق آرمان های انقلاب است.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و فعلی تبلیغات اسلامی استان گفت:  حجت الاسلام شعبانی با دید وسیع و افراد خوش فکر کنار خود، این سازمان را راهبری می کنند.

وی ادامه داد: از خدمات حجت الاسلام حسینی در طول این مدت تصدی مسئولیت نیز  صمینانه سپاس گزاریم.

امام جمعه تبریز ضمن تمجید از فعالیت های اثربخش فرهنگی حجت الاسلام شعبانی گفت:  ایشان باید در این مسئولیت اثر گذار عنایت داشته باشند که افراد با روحیه انقلاب را  منصوب  کنند  و با گام های مثبت و در سایه هدایت های مقام معظم رهبری، فعالیت های تبلیغات اسلامی استان را به اوج برسانند. 

حجت الاسلام آل هاشم تاکید کرد: هر کسی در ارتباط با تقویت روحیه انقلابی کوتاه بیاید، به مردم آسیب می رسد،  افزایش کارآمدی نظام اسلامی با تقویت روحیه انقلابی حاصل می شود.

وی ضمن توصیه به مسئولین گفت: خدمت به مردم و نظام باید بدون منت باشد لذا روحیه انقلابی و فرهنگ خدمت بدون منت را در جامعه خودمان نهادینه کنیم تا بستری برای تحقق آرمان های انقلاب باشد.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: گفتمان انقلاب اسلامی با روحیه انقلابی وحمایت از مدیران انقلابی تقویت خواهد شد.  امیدواریم میدان دادن به نیرو های جوان در حوزه کاری مدیر کل جدید صورت گیرد.

وی در پایان گفت: در برخی از مساجد به جای اینکه جوانان و نوجوانان را جذب کنیم، انجمن اسلامی با هیئت امنا یا با پایگاه و روحانی مسجد اختلاف دارند که این دو مدیر باید در نزدیک کردن دل های هیئت امنا و انجمن اسلامی اقداماتی صورت دهند که قطعا رضایت خداوند در این امر خواهد بود.

گفتنی است حجت الاسلام حسن شعبانی بعنوان مدیر کل تبلیغات اسلامی استان جایگزین حجت الاسلام سیدشهاب حسینی شد.