تبریزبیدار
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱:۵۵ شناسه خبر : ۱۰۷۵۶۱۸

مداح اهل بیت(ع) در گفتگو با تبریزبیدار:

قربانی: مرحوم منصوری هیچگاه غرور نفروخت / بعد از مداحی در محضر رهبری از خود ظرفیت نشان داد

قربانی مداح تبریزی اهل بیت(ع) در مورد سیره اخلاقی مداح اردبیلی مرحوم محمدباقر منصوری گفت: او هیچگاه غرور نمی فروخت و خیلی ساده برخورد می کرد.

مهدی قربانی مداح تبریزی اهل بیت(ع) در گفتگو با تبریز بیدار  در مورد سیره اخلاقی مداح اردبیلی مرحوم محمدباقر منصوری گفت: فراق حاج محمد باقر منصوری برای جامعه عاشقان حسینی ضایعه بسیار بزرگی است.

وی افزود: آقای منصوری مداح ولایی، پرتلاش، با اخلاص و انقلابی و خستگی ناپذیر و چهره محبوب القلوب آذری زبان ها در جامعه حسینی زنجان، اردبیل، تبربز و ارومیه بود.

قربانی با بیان اینکه آن مرحوم تا توان و فرصت داشت، دعوتی را رد نمی کرد، گفت: او هیچگاه غرور نمی فروخت و خیلی ساده برخورد می کرد.

این مداح اهل بیت(ع) تصریح کرد: همین اعمال و اخلاص و نیت پاک او باعث شد تا در شب شهادت امام جواد(ع) مهمان این حضرت و عاقبت بخیر شود. ای کاش مانیز مثل او عاقبت بخیر شویم.

وی ادامه داد: حاج محمدباقر منصوری هیچ وقت از یادواره های شهدا جا نمی ماند و اخیرا هم در هفته گذشته به همین مناسبت به تبریز آمده بود.

قربانی در مورد دیدگاه دیگر مداحان در خصوص منصوری بیان داشت: تمامی مداحان آذری زبان به صورت متفق القول این مداح رادوست داشنند و این مرحوم هم نشان داد که ظرفیت بالایی دارد و  بعد از آن مداحی شورانگیز در محضر رهبر معظم انقلاب، از خود ظرفیت نشان داد.


اخبار مرتبط:

حاج محمدباقر منصوری به لقاءالله پیوست

ادب محمدباقر منصوری مورد اذعان همه بود / علاقه عجیبی به یادواره های شهدا داشت