تبریزبیدار
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰:۵۶ شناسه خبر : ۱۰۷۵۶۳۰

مدیرعامل باشگاه تراکتور مطرح کرد:

دنیزلی نمی‌خواهد داستان اروین و استوکس تکرار شود

صادقیان در خصوص علت تاخیر در جذب بازیکنان خارجی گفت: علت تاخیر پروسه جذب بازیکنان خارجی این است که باشگاه و دنیزلی نمی خواهند داستان اروین و استوکس تکرار شود.

به گزارش تبریز بیدار ، غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد جذب بازیکنان در این تیم عنوان کرد: همه فکر می‌کنند که ما بازیکنان را می‌آوریم و در نهایت دنیزلی این بازیکنان را تایید می‌کند، در حالی که کمیته فنی که ریاست آن برعهده آقای دنیزلی است بازیکنان را معرفی می‌کنند و بازیکنان تایید‌شده را به ما معرفی کرده و ما کارهای قراردادی آنها را انجام می‌دهیم. بر همین اساس دو بازیکن خارجی را آقای دنیزلی تایید کرده بود که دیشب به من اعلام کرد دو مهاجم بهتر پیدا کرده است.

وی افزود: دنیزلی در تمام این مدت که در حال بررسی بازیکنان خارجی بوده تاکید داشت بازیکنی باید به تراکتور بیاید که بتواند محیط تبریز را درک کرده و بازیکن پروازی نباشد، بلکه در تبریز مستقر شود. به دلیل مشکلاتی که قبلا برخی از بازیکنان خارجی در تراکتور به وجود آوردند، دنیزلی نمی‌خواهد چنین بازیکنانی وارد تیم شوند. به همین دلیل پروسه جذب بازیکن خارجی در تیم ما طول کشیده است. هم باشگاه و هم خود دنیزلی نمی‌خواستیم داستان اروین و استوکس تکرار شود و می‌خواستیم همه چیز قانونی و مطمئن باشد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص اینکه پرونده نقل و انتقالات در این باشگاه چه زمان بسته می‌شود ، خاطر نشان کرد: پرونده جذب بازیکن داخلی را فعلا بسته‌ایم و بازیکنان خارجی هم با جذب دو بازیکن تمام می‌شود. ما بعد از جذب بازیکنان تازه کارهای اقتصادی‌مان شروع می‌شود و به دنبال شرایطی هستیم که از لحاظ اقتصادی شرایط را بهتر کنیم.

وی در مورد بحث رسانه‌ای این تیم و انتخاب مدیر رسانه‌ای گفت: خوشبختانه تیم رسانه‌ای که اکنون با باشگاه کار می‌کند، همگی حرفه‌ای هستند. یکسری از دوستانی که قبلا در این باشگاه بودند، دارای منافعی بودند و پیج‌های غیرمجازی در صفحات مجازی داشتند که به نفع خود استفاده می‌کردند که حتی گاهی این پیج‌ها در خارج از کشور بود. من نمی‌خواهم شعار بدهم، اما ما به دنبال حاشیه نیستیم و می‌خواهیم همه چیز اصولی پیش برود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص تاخیر در شروع لیگ و اعتراض مربیان نسبت به این موضوع اظهار داشت:‌ در بحث تاخیر در شروع لیگ و تاکید فدراسیون در استانداردسازی ورزشگاه‌ها ما حامی فدراسیون هستیم. دلیل اینکه فدراسیون هم تاریخ شروع لیگ را اعلام نمی‌کند به روند آماده‌سازی ورزشگاه‌ها برمی‌گردد. مثلا ممکن است خود من بابت آماده شدن تجهیزات ورزشگاه در یک تاریخی به فدراسیون قول داده باشم، اما به دلیل تاخیر در برخی مسائل این تاریخ جابجا شده باشد. به همین دلیل من فکر می‌کنم از باشگاه‌ها تا بازیکنان گرفته باید قبول کنیم که تاکیدات فدراسیون فوتبال به نفع خود فوتبال است و اگر تماشاگران ما امنیت داشته باشند، در کنار آنها می‌توان از فوتبال لذت برد.

وی همچنین در خصوص جذب رضا اسدی و حرف و حدیث‌هایی که در خصوص مبلغ این بازیکنان عنوان می‌شود و بحث قرارداد بالای 4 میلیارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح است، گفت: باشگاه تراکتور بر اساس چارچوب محرمانه خود با بازیکنان قرارداد بسته است و همه این صحبت‌ها حرف و حدیث و شایعه است. بالاخره پشت سر ما همیشه از این صحبت‌ها بوده، ما چنین پول‌هایی به کسی نداده‌ایم. رضا اسدی به دلیل اینکه دنیزلی به او اعتقاد داشته و بازی‌اش را تایید کرده حاضر شده به تراکتور بیاید. مسئله بعدی این است که باشگاه تراکتور در پرداخت‌ها نظم را سرلوحه کار خود قرار داده و به دلیل پرداخت منظم باعث شده که بازیکنان تیم ما را انتخاب کنند. شاید یک باشگاهی به بازیکنی پیشنهاد 10 میلیارد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی داده باشد اما آخر فصل 40 درصد این پول را هم نتوانسته باشد بپردازد، اما تراکتور اگر هر حرفی زده، پایش ایستاده است.

وی  در رابطه با پیشنهاد‌هایی که به برخی از بازیکنان این تیم مثل ایمان سلیمی برای جدایی داده شده، گفت: من در این خصوص نظری نمی‌دهم، قبل از ایمان سلیمی 6 بازیکن دیگر ما هم چنین درخواست‌هایی داشته‌اند و نام آنها را به دنیزلی اعلام کردم اما او تا این لحظه هیچ نظری برای جدایی آنها به ما نداده است. مشخص است که تیم ما به بازیکنانش نیاز دارد و هر پیشنهادی برسد نمی‌توانیم قبول کنیم که بازیکنمان جدا شود مگر اینکه پیشنهاد باشگاهی به قدری از لحاظ مالی خوب باشد که ما بتوانیم به جای بازیکن دو بازیکن بگیریم.  به هر حال ما از خود دنیزلی توقع داریم که تیم را آماده کند و به همین دلیل او هم بهتر می‌داند که بازیکنی را از دست بدهد یا نه.

صادقیان همچنین در واکنش به  مصاحبه روز گذشته کنستانت که گفته بود تراکتوری ها شایعه بیماری اش را درست کردند گفت: ما تمام مدارک پزشکی این بازیکن را روی سایت خود قرار دادیم و دلیلی برای دروغ نداشتیم. از این به بعد هم برای جذب بازیکن خارجی تا زمانی که تاییدیه ایفمارک را نداشته باشیم نه قرارداد امضا می‌کنیم و نه پرداختی خواهیم داشت.

صادقیان در پایان در خصوص اینکه گفته می‌شد برخی از بازیکنان این تیم به دلیل عدم پرداختی از سوی باشگاه ناراضی هستند، عنوان کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: این موضوع حل‌شده است و به بازیکنان به تازگی پرداختی داشتیم و می‌توانم به جرات بگویم پرداختی‌های تراکتور بهتر از پرداختی باشگاه‌های دیگر است.

نظرات

IR

درود بر تیراختور