تبریزبیدار
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۷۵۶۴۸

کارنامه دو ساله رئیس شورای شهر تبریز زیر ذره بین اعضا / 8

دبیری: اکبرنژاد در صورت داشتن قاطعیت، نتیجه بهتری می گرفت / تصمیمی برای نامزدی ریاست نگرفته ام ولی می توانم کمک کنم

دببری در خصوص عملکرد دوساله شکور اکبرنژاد بعنوان رئیس شورای پنجم گفت:روش او تعامل و ملایمت است و این هم یک نوع سلیقه است. شاید اگر قاطعیت بیشتری داشتند می توانست بهتر از این نتیجه بگیرد.

شهرام دبیری  در حاشیه جلسه شورای شهر هفته قبل در گفتگو با  تبریز بیدار  در خصوص عملکرد دوساله شکور اکبرنژاد بعنوان رئیس شورای پنجم گفت: دکتر اکبرنژاد یکی از دوستان عزیز ما است و سال ها با هم ارتباط و رفاقت داشتیم. از شخصیت بسیار والایی برخوردار بوده و از ذخایر انقلاب است و در مدت حضور در شورا هم در جهت ایجاد تعامل و آرامش قدم های موثری برداشت.

تعامل خوبی با طیف های مختلف وجود داشت

وی با بیان اینکه اکبرنژاد در سالم سازی سیستم شهرداری هم اقدامات موثری داشته، افزود:  روش او تعامل و ملایمت است و این هم یک نوع سلیقه است. شاید اگر قاطعیت بیشتری داشتند می توانست بهتر از این نتیجه بگیرد.

این عضو شورای شهر تبریز تاکید کرد: باید هدف گذاری برای شورا داشته باشیم و بدانیم عملکردمان چگونه است و از شهرداری هم مطالبه کنیم. این ها خواسته مردم هم  است و باید بر روی آن بیشتر توجه کنیم.

هیات رئیسه باید مرکب از سلایق مختلف باشد

وی در خصوص نحوه تعامل اکبرنژاد با طیف بندی های موجود در شورا گفت: اکبرنژاد تعامل خوبی داشت و اختلاف بارزی به وجود نیامد و از این جهت عملکرد مناسبی داشته است. اما از نظر برنامه ریزی برای شورا  و شهر نه فقط آقای دکتر بلکه کل اعضای شورا باید بیشتر از این فعال باشند. هیات رئیسه هم بدین ترتیب بود به هر حال یکی از روش های فعال کردن کمیسیون ها و خروجی شورا و شهرداری فعالیت بیشتر هیات رئیسه بود که می توانست بهتر از این هم باشد.

رئیس شورای چهارم تبریز در خصوص یکدست بودن اعضای هیات رئیسه پنجم در سال دوم گفت: اگر اعضای هیات رئیسه از طیف های مختلف باشد،  باعث آرامش بیشتر در شورا می شود.

دبیری در پاسخ به این سوال که آیا خودتان برای سال سوم کاندید ریاست می شوید، گفت: باید شرایط را سنجید و نظر اعضا را جویا شد. تصمیم خاصی نگرفته ام اما با توجه به تجربه ای که داشتم می توانم در این زمینه هم کمکی داشته باشم اما نظر اعضا هم مهم است.


در همین باره بخوانید:

بهشتی: انتقادات را بعد از انتخابات می گویم

بابایی اقدم: اصل بی طرفی فدای سوءگیری ها می شد

اندیش: بعضا مدیریت جلسه براساس آیین کار نبوده

آجودان زاده: اکبرنژاد انسانی اخلاق مدار اما فاقد قدرت مدیریت است

نیکوخصلت: اکبرنژاد فضای احترام و اطمینان در شورا ایجاد کرد

مسعودی ریحان: اجازه بدهید در مورد دوست قدیمی خود قضاوت نکنم

صادق زاده: هر کسی نقاط ضعف و قدرتی دارد