تبریزبیدار
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱:۰۹ شناسه خبر : ۱۰۷۵۷۱۲

کارنامه دو ساله رئیس شورای شهر تبریز زیر ذره بین اعضا / 9

محمدزاده: اکبرنژاد اخلاق مدار بود / شاید در انتخابات هیات رئیسه شرکت کنم

محمدزاده در خصوص عملکرد دوساله شکور اکبرنژاد بعنوان رئیس شورای پنجم گفت: آقای اکبرنژاد به لحاظ اخلاق و رفتار دارای شخصیتی است که با هرکس با ملایمت رفتار می کرد.

محرم محمدزاده عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز  در گفتگو با تبریز بیدار در خصوص عملکرد دوساله شکور اکبرنژاد بعنوان رئیس شورای پنجم گفت: آقای اکبرنژاد به لحاظ اخلاق و رفتار دارای شخصیتی است که با هرکس با ملایمت رفتار می کرد و به قضایا و حل کردن کار و مشکلات مردم بیشتر توجه می کرد و به نظرم یک رئیس خوبی بود و امیدوارم موفق باشد.

وی در خصوص نحوه تعامل اکبرنژاد با طیف اقلیت و اکثریت شورا بیان کرد: بهتر است اکثریت و اقلیت نگوییم چون من بعنوان یک عضو مستقل هستم و طیف بندی ها جریاناتی هستند که تنها در داخل شورا مطرح است در حالی که مردم سوال نمی کنند که اعضای شورا از کدام طیف هستند بلکه مردم فقط به دنبال حل مشکلاتشان هستند که بیشتر مشکلات ما در پروژه ها است.

این عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز در خصوص ترکیب هیأت رئیسه شورا نیز گفت: به نظر من باید از طیف ها و نظرهای مختلف در هیأت رئیسه حضور داشته باشند.

محمدزاده در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در انتخابات هیأت رئیسه شرکت خواهید کرد یا خیر، گفت: فعلا تصمیمی نگرفته ام. در سال اول در هیأت رئیسه حضور داشتم و خزانه دار بودم اما در سال دوم در هیأت رئیسه حضور نداشتم و برای سال سوم هنوز تصمیمی نگرفته ام و شاید در انتخابات هیات رئیسه شرکت کنم.


در همین باره بخوانید:

بهشتی: انتقادات را بعد از انتخابات می گویم

بابایی اقدم: اصل بی طرفی فدای سوءگیری ها می شد

اندیش: بعضا مدیریت جلسه براساس آیین کار نبوده

آجودان زاده: اکبرنژاد انسانی اخلاق مدار اما فاقد قدرت مدیریت است

نیکوخصلت: اکبرنژاد فضای احترام و اطمینان در شورا ایجاد کرد

مسعودی ریحان: اجازه بدهید در مورد دوست قدیمی خود قضاوت نکنم

صادق زاده: هر کسی نقاط ضعف و قدرتی دارد 

دبیری: اکبرنژاد در صورت داشتن قاطعیت، نتیجه بهتری می گرفت