تبریزبیدار
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۰۷:۰۴ شناسه خبر : ۱۰۷۵۸۵۶

فرمانده سپاه عاشورا؛

سپاه در طول ۴۰ سال ظرفیت های مردمی را کشف کرده

فرمانده سپاه عاشورا در جشنواره مالک اشتر گفت: سپاه این جرات را داشته است که در طول ۴۰ سال به سراغ اقشار مردمی رفته و ظرفیت های مردمی را کشف کند..

به گزارش تبریز بیدار ،سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا در جشنواره مالک اشتر گفت: خدا را شاکریم که جشنواره مالک‌اشتر با دهه امامت و ولایت مصادف شده است و امید داریم جزو کسانی باشیم که روش و منش مالک‌اشتر را در فکر خود جاری و ساری کنیم.

وی با بیان اینکه  فلسفه اشراف عبادت از منویات، رهنمودها و تدابیر رهبر معظم انقلاب است، افزود: اشراف موضوعی است که بر اساس تدابیر معظم له از دهه ۸۰ ابلاغ شده و بر مبنای آن نیروهای مسلح ارزیابی می‌شوند..

سردار خرّم ادامه داد: اگر بخواهیم پاسدار حریم امامت و ولایت و انقلاب اسلامی باشیم راهی جزء این نداریم که کلام ولی‌امر مسلمین را به صورت دقیق درک کرده و عمل کنیم و بر اساس آن خود را ارزیابی کنیم.

وی تصریح کرد: سپاه این جرات را داشته است که در طول ۴۰ سال به سراغ اقشار مردمی رفته و ظرفیت های مردمی را کشف کند..

فرماندذه سپاه عاشورا تاکید کرد: با توجه به اینکه اشراف به ما می‌گوید که شما عیوبی دارید از این‌‌رو باید به سمت رفع آن حرکت کرد.

وی خاطر نشان کرد: اگر سازمانی موفق باشد مطمئنا از ریز و درشت مجموعه آن سازمان همکاری، تعامل، اخلاص، ایمان داشته‌اند و اگر این همگرایی و همفکری نباشد یک فرمانده و مدیر قادر به انجام وظیفه نیست. 

فرمانده سپاه عاشورا بیان داشت: ما موظف بوده و تکلیف داریم تا چند موضوع را در روند اشراف همواره در مجموع خود جاری کنیم زیرا فرمانده و مدیر به تنهایی نمی‌تواند مسوولیت موظف خود را انجام دهد.