تبریزبیدار
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶:۴۲ شناسه خبر : ۱۰۷۵۸۹۰

به مناسبت هفته دولت؛

111 پروژه برق رسانی در تبریز افتتاح می شود

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از افتتاح 111 پروژه برق رسانی به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ،  عادل کاظمی با بیان مطلب فوق افزود: این پروژه ها با اعتبار بالغ بر 200 میلیارد ریال در سه شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو به بهره برداری می رسند.

وی تشریح کرد: این پروژه ها بخشی از اقداماتی است که از دهه فجر سال گذشته تا هفته دولت امسال توسط همکاران این شرکت انجام یافته است.

وی ادامه داد: پروژه های مذکور مربوط به بخش های توسعه و احداث شبکه برق، بهینه سازی شبکه های برق، توسعه و اصلاح روشنایی معابر، ایجاد قدرت مانور، توسعه فیدر، کاهش تلفات و نیرو رسانی می باشد که تقدیم امت همیشه در صحنه می شود.

کاظمی افزود: 87 پروژه با اعتبار بیش از 162 میلیارد ریال در شهرستان تبریز، 14 پروژه با اعتبار 18 میلیارد ریال در شهرستان آذرشهر و 9 پروژه با اعتبار بیش از 13 میلیارد ریال در شهرستان اسکو توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز به مناسبت هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید.

وی تصریح کرد: شهیدان والامقام، رجایی و باهنر می بایست الگوی تمام کارمندان و دولت مردان باشند چرا که منش و رفتار آنها در خدمت به مردم، نمونه واقعی یک خادم صدیق ملت بود.

وی در پایان خاطر نشان شد: خدمت رسانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز محدود به ایام خاص نبوده و همکاران این شرکت به صورت شبانه روزی در تلاشند تا برق پایدار و مطمئن را در اختیار شهروندان محترم قرار دهند.