تبریزبیدار
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۵۲:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۷۶۰۲۵

هفته دوم لیگ برتر؛

جذاب و دیدنی مثل تراکتور و پرسپولیس

تراکتور و پرسپولیس در حساس‌ترین بازی‌های هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف همدیگر می‌روند.

به گزارش تبریز بیدار ، دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، فردا (جمعه هشتم شهریور ماه) از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) مقابل یکدیگر صف آرایی می‌کنند.

دیدار سرخ‌های پایتخت و تبریز همواره یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ برتر بوده و توجه فوتبال دوستان را به خود معطوف می‌کند. این دو تیم در حالی امسال رو در روی هم قرار می‌گیرند که تراکتور با هدایت مصطفی دنیزلی تیم جذاب و مدعی ساخته و در سوی دیگر مدافع عنوان قهرمانی نیز پس از سال‌ها سرمربی دیگری روی نیمکتش می‌بیند، کالدرون علاوه بر حفظ مهره‌های تاثیرگذار تیمش، بازیکنان خوبی نیز به خدمت گرفته است.

تراکتور در هفته اول مسابقات در گرمای مسجد سلیمان مقابل تیم نفت این شهر قرار گرفت که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت. پرسپولیس نیز در بازی افتتاحیه لیگ برتر در تهران موفق به شکست یک بر صفر پارس جنوبی جم شد.

به طبع شرایط بازی دوم برای تراکتور بسیار متفاوت خواهد بود، شاگردان دنیزلی اینبار با حمایت هواداران پرشور خود پا در زمین مسابقه خواهند گذاشت و همچنین تبریز از نظر آب و هوایی نیز برای برگزاری یک دیدار جذاب آماده است.

باتوجه به صدور آی تی سی میمبلا و کوین فورچونه، تراکتور با ترکیب کامل پا در مسابقه می‌گذارد و امیدوار به کسب اولین اولین سه امتیاز فصل است.

بلیط فروشی این دیدار به صورت اینترنتی انجام شده و حضور پرتعداد هواداران تراکتور به پیروزی این تیم مقابل رقیب خود کمک خواهد کرد.

تراکتور و پرسپولیس تاکنون 22 بار مقابل هم بازی کردند که 9 پیروزی سهم پرسپولیس و 8 پیروزی سهم تراکتور بوده و پنج بازی نیز به تساوی رسیده است.

قضاوت دیدار روز جمعه برعهده بیژن حیدری است.