تبریزبیدار
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۸:۴۶:۳۲ شناسه خبر : ۱۰۷۶۰۵۰

واکنش روابط عمومی سازمان فضای مجازی بسیج به سواستفاده از لوگوی این سازمان؛

پوستر دوره توانمندسازی در تبریز از طریق رسانه های رسمی منتشر شده است

هیچ یک از سر فصل ها و مباحث مطرح در این پوستر مورد تایید سازمان فضای مجازی بسیج نیست و حق پیگیری حقوقی درباره سواستفاده از لوگو محفوظ است.

به گزارش تبریز بیدار ،همزمان با برگزاری دوره ملی توانمند سازی گروه های شبکه های اجتماعی شبکه مردمی سایبری انقلاب سازمان بسیج مستضعفین در تبریز که پوستر اطلاع رسانی آن از طریق رسانه های رسمی منتشر شده است، در اقدامی عجیب پوستری مشابه که متولی آن مشخص نیست با ترکیبی از اساتید مربوط به دوره سازمان فضای مجازی بسیج و برخی از چهره هایی که مورد تایید این سازمان نیست دقیقا در همان تاریخ به انتشار رسیده است.


این در شرایطی است که زیر این پوستر نیز از لوگوی سازمان فضای مجازی بسیج و همچنین مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج بدون هماهنگی استفاده شده است.

اگرچه بعد از تذکرات ارائه شده در این زمینه، پوستر های مذکور تا حد امکان جمع آوری شد اما جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی، روابط عمومی سازمان فضای مجازی بسیج اعلام می دارد هیچ یک از سر فصل ها و مباحث مطرح در این پوستر مورد تایید سازمان فضای مجازی بسیج نیست و حق پیگیری حقوقی درباره سواستفاده از لوگو محفوظ است.