تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۲۱:۳۸:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۷۶۱۴۸

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبرداد:

افزایش 10 درصدی مصرف برق صنایع تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با وجود مدیریت مصرف در ایام پیک تابستان امسال، شاهد رشد 10 درصدی مصرف برق صنایع تحت پوشش این شرکت بودیم.

به گزارش تبریز بیدار ،عادل کاظمی در جلسه ای که با حضور معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر برگزار شد، با بیان مطلب فوق افزود: این افزایش مصرف، نشانه رونق تولید می باشد و در واقع فقط زمان مصرف صنایع به زمانی غیر از پیک بار منتقل گردید.

وی با اشاره به اینکه برق تبریز بیشترین نسبت کابل زمینی به کل شبکه فشار متوسط را بعد از تهران در کشور داراست،تصریح کرد: 870 کیلومتر شبکه 20 کیلوولت زمینی در توزیع تبریز وجود دارد که تاثیر بسزایی در زیبایی مبلمان شهری داشته و همچنین دارای مزایای دیگری نسبت به شبکه هوایی می باشد.

وی افزود: در سال گذشته توانستیم پروژه هایی به ارزش 116 میلیارد تومان را به پایان برسانیم و در 4 ماهه نخست امسال نیز 46 میلیارد تومان پروژه خاتمه یافته است و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم حداقل به مبلغ سال گذشته برسیم.

کاظمی گفت: 16 نرم افزار کاربردی در حوزه های مختلف کاری شرکت در عرض 10 ماه عملیاتی شد و سیستم هوش تجاری با قابلیت رصد تمامی آیتم های تاثیر گذار در عملکرد شرکت، راه اندازی و به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفته است.

وی از هزینه کرد 18 میلیارد ریال برای اصلاح انشعابات بازار تاریخی تبریز طی چند سال اخیر خبر داد و افزود: پروژه هایی به ارزش 6میلیارد و 200 میلیون ریال اخیراً در بازار آغاز و در حال اجراست و ما امیدواریم با همکاری سازمان های ذی ربط در بازار تبریز، بتوانیم شبکه برق کل بازار را ساماندهی کنیم.

نظرات

آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار
IR

سلام-رسانه ها اعلام می کنند تولید برق ایران حول وح۰وش هشتاد هزار مگاوات است سهم تولید برق چهار استان آذربایجان شرقی وغری واردبیل وزنجان حدود چهار هزار واندی مگاوات با نزدیک به یازده میلیون جمعیت می باشد واستان اصفهان به تنهائی با حدود چهار میلیون جمعیت نزدیک هشت هزار مگاوات برق تولید می کند اشتغالزائی مستقیم هر هزار مگاوات برق حدود هزار نفر وغیر مستقیم پانزده هزار نفر برآورده شده سرمایه گذاران خصوصی به محلی می روند که تولید برق زیاد داشته باشد