تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۲۱:۴۱:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۷۶۱۴۹

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در تبریز:

توزیع 100 هزار بسته آموزشی از محل حذف قبوض کاغذی

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در تبریز گفت: از محل صرفه جویی هزینه قبوض برق کاغذی،100 هزار بسته آموزشی روز اول مهر ماه در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار ،غلامعلی رخشانی مهر در جمع مسئولین شرکت های توزیع نیروی برق تبریز و آذربایجان شرقی با اشاره به عبور موفق از پیک تابستان امسال، تصریح کرد: مدیریت مصرف برق به گونه ای هدایت شد که محدودیتی برای صنایع کشور ایجاد نشود و ما حتی شاهد رشد برق مصرفی صنایع در پیک تابستان بودیم.

وی با تاکید بر لزوم تسلط شرکت های توزیع برق کشور به دانش روز، افزود: ما باید خود را در عقلانیت دنیا در بخش توزیع سهیم کنیم.

وی ادامه داد: نشست ها و کنفرانس های علمی باید هدفمند شده و رویکرد همکاران می بایست مسائل مبتلابه در حوزه توزیع برق کشور باشد.

رخشانی مهر گفت: نصب کنتورهای هوشمند از سال 90 شروع شده بود و تا سال 95 حدود 300 هزار دستگاه از این نوع کنتورها در سراسر کشور نصب شده بود.

وی ادامه داد: در دوماهه اخیر توانستیم  95 هزار دستگاه کنتور هوشمند نصب کنیم و در افق دو ساله امیدواریم بتوانیم پنج میلیون از این کنتورها را نصب کنیم.

وی در پایان خاطر نشان شد: برنامه ریزی مستمر و مطالبه گری می بایست سرلوحه تمامی فعالیت های بخش توزیع باشد چرا که اگر هزینه ها افزایش یابد، این مردم هستند که دچار زیان خواهد شد.