تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷:۰۷ شناسه خبر : ۱۰۷۶۲۳۵

جوابیه دانشگاه پیام نور استان به تبریزبیدار؛

دانشگاه در تعطیلات تابستانی بوده اما همکاران بصورت شیفتی پاسخگوی ثبت نام کننده ها هستند

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان در پاسخ به انتشار فیلم تعطیلی دانشگاه پیام نور تبریز در کانال تلگرامی این سایت خبری گفت: دانشگاه در تعطیلات تابستانی بوده اما همکاران بصورت شیفتی پاسخگوی ثبت نام کننده ها هستند.

موذن مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان در گفتگو با تبریز بیدار  در خصوص شکایت دانشجویان از تعطیلی یک هفته ای دانشگاه پیام نور تبریز و سرگردانی آنها، گفت:  دانشگاه در طول سال، ۳۰ روز تعطیلات تابستانی دارد و امسال این تعطیلات به دو بخش تقسیم شده است.

وی ادامه داد: این تعطیلات ۲۰ روز در مرداد بوده و یک هفته هم در از روز شنبه تا فردا است تا دانشجویان و همکاران بتوانند به عزاداری ایام تاسوعا و عاشورا بپردازند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان در پاسخ به گلایه دانشجویان برای ثبت نام و انتخاب واحد گفت: همکاران به صورت شیفتی در مراکز حضور دارند تا به ثبت نام های بدون کنکور رسیدگی کنند و اینطور نیست که به آنها گفته شود که تعطیل است.

گفتنی است صبح امروز شهروندان تبریزی با ارسال دو فیلم مجزا به تحریریریه این سایت خبری، از تعطیلی یک هفته ای دانشگاه پیام نور و سرگردانی مراجعین گلایه داشتند.