تبریزبیدار
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۵۵:۴۰ شناسه خبر : ۱۰۷۶۶۷۰

تبریزبیدار گزارش می دهد:

«شومن بازی» طلبه سلبریتی! / لباس روحانیت زیر تیغ تبلیغات خانم دکتر

حاج آقای قصه ما این روزها فقط در کسوت یک طلبه تراکتوری نیست و به مدل تبلیغاتی یک «خانم دکتر دندانپزشک» تبدیل شده است.

به گزارش تبریز بیدار ،  «بهزاد عباسپور» طلبه تبریزی است که با تصاویر حضور خود در استادیوم و تشویق تیم فوتبال تراکتور، خیلی زود خبرساز شد و در قامت یک سلبریتی در آمد.

بعدها حضور عباسپور در بازی های تراکتورسازی به اتفاقی عادی تبدیل شد و همواره شاهد حضور وی در ورزشگاه و حتی تمرینات سرخ پوشان تبریزی بودیم و به یک روحانی متفاوت در نزد جوانان مبدل گشت.

Image title

حضور عباسپور در استادیوم کم کم در فضای مجازی سر و صدا کرد و همه جا حرف از طلبه تراکتوری بود و زمانی که برای ورود او به استادیوم در بازی تراکتور مقابل سیاه جامگان مشکل ایجاد شد، رسانه های زنجیره ای به خط شده و آن را به جریان خبری تبدیل کردند.

اما این تمام ماجرا نیست، حاج آقای قصه ما این روزها فقط در کسوت یک طلبه تراکتوری نیست و به مدل تبلیغاتی یک «خانم دکتر دندانپزشک» تبدیل شده است.

یک خانم دکتر دندانپزشک در پیج اینستاگرامی خود که بیشتر به یک بنگاه تبلیغاتی شباهت دارد، کلیپی از حضور عباسپور در مطب خود منتشر کرده که وی با لباس روحانیت در مطلب رفت و آمد کرده و سپس با عمامه، زیر تیغ جراحی خانم دکتر قرار گرفته و بعد از پایان «شومن بازی» در مصاحبه ای به بیان خدمات مطب می پردازد.


Image title

Image title

حدود یک ماه قبل بود که سازمان نظام پزشکی دستورالعمل های جدید برای تبلیغات پزشکان در فضای مجازی در نظر گرفت و پلیس فتا مامور به رسیدگی به تبلیغات خارج از قانون بود.

اکنون در سکوت متولیان امر، لباس روحانیت تبدیل به ابزار تبلیغاتی شده تا سلبریتی سازی جدید در ردای روحانیت شکل گیرد!!


Image titleهر چند برخی شهروندان از وی بعنوان طلبه خیّر یاد می کنند و کمک های انسان دوستانه وی به نیازمندان را مطرح می کنند که در جای خود قابل ستایش است اما این اقدام فوق الذکر با لباس روحانیت تامل برانگیز است.

نظرات

IR

حاج آقا تقبل الله!

IR

درج عکس مربوط به دست بدون پوشش دکتر صحیح نیست و اشاعه ... است.

شهروند
IR

از حاج اقا بعید است این همه دکترهای دندان پزشک مرد رها کرده به دکتر خانم مراجعه کرده وان هم با این کار اشتباه کرده درمان حاج اقا را قبول کرده خدا صاحب این مملکت را هر زودتر برساند جامعه خراب شده

ج م
IR

بیشترین چیزی که انبیا و اولیا برای مردم ترسیده اند هوای نفس است. خودم و ایشان و همه عزیزان را سفارش میکنم به یاد مرگ و تمام شدن همهم غائله های دنیا و یادآوری بقای مسؤولیت تمام رفتارهایمان. در خانه اگر کس ایت یک حرف بس است