تبریزبیدار
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵:۴۰ شناسه خبر : ۱۰۷۶۷۸۶

هفته هفتم لیگ برتر؛

تقابل بهترین خط دفاع و حمله لیگ در شمال/ تراکتور به دنبال کسب چهارمین برد متوالی

تراکتور در حالی به مصاف نساجی مازندران می رود که به دنبال کسب چهارمین پیروزی متوالی در لیگ برتر امسال است.

به گزارش تبریز بیدار ، تیم فوتبال تراکتور در حالی به مصاف نساجی مازندران می رود که به دنبال کسب چهارمین پیروزی متوالی در لیگ برتر امسال است. این دیدار از هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور روز دوشنبه (29 مهر ماه) از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر با قضاوت «موعود بنیادی‌فر» آغاز می‌شود.


شاگردان دنیزلی فصل را پرقدرت شروع کرده و با 14 امتیاز تنها بخاطر تفاضل کمتر در رده دوم جدول قرار دارند؛ همچنین سه بازی گذشته را با پیروزی پشت سر گذاشتند و به دنبال حفظ همین روند هستند.

این دیدار یک تقابل ویژه هم دارد که تقابل بهترین خط دفاع و حمله لیگ  است.خط دفاع مستحکم شاگردان دنیزلی یکی از نقاط قوت تراکتور هست؛ به طوری که این تیم  به همراه سپاهان در فصل جاری گلی دریافت نکرده اند.

نساجی مازندران نیز با هدایت رضا مهاجری یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ امسال است که با 9 امتیاز در رتبه پنجم جدول جای دارد و با 12 گل زده همراه با تیم پیکان بهترین خط حمله لیگ برتر نیز متعلق به این تیم است. همچنین این تیم در بازی‌های خانگی مقابل هواداران پرتعدادش عملکرد بهتری نسبت به بازی‌های خارج از خانه دارد.

این دو تیم تاکنون دو بار در لیگ برتر مقابل همدیگر قرار گرفته‌اند که هر دو بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسیده است.

تراکتوری ها که امسال از ابتدا اسب خود را برای قهرمانی زین کرده اند در صورت کسب سه امتیاز بازی و لغزش احتمالی تیم صدرنشین، می‌توانند در پایان هفته هفتم به رده اول جدول لیگ برتر دست یابند.