تبریزبیدار
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۲۱:۱۹:۲۵ شناسه خبر : ۱۰۷۷۰۵۰

نماینده ولی فقیه در استان:

مگر یک نماینده مجلس چقدر درآمد دارد که تبلیغات میلیاردی می کند؟!

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: مگر یک نماینده مجلس در چهار سال چقدر درآمد دارد که هزینه میلیاردی برای تبلیغات خود می کند؟

به گزارش تبریز بیدار ،  حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم عصر امروز در مراسم سالگرد شهادت شهید وحید فرهنگی والا در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز  با بیان اینکه باید همیشه نیروهای مسلح ما از آمادگی لازم برخوردار بوده و مردم عزیزهم همیشه روحیه فداکاری خود را حفظ کنند خاطر نشان کرد: تنها رمز موفقیت ایران اسلامی در تبعیت محض از فرامین مقام معظم رهبری است و اگر این کار را بکنیم دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی امنیت را یکی از بزرگ ترین ثمره های تبعیت از مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: عزیزان انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی وظیفه سنگینی بر عهده شماست لذا بایستی به کسی رای دهید که در مسیر صحیح انقلاب باشد، ساده زیست و برای خدمت به مردم آماده شود و به آرمان‌های شهدا نیز وفادار باشد.

امام جمعه تبریز ادامه داد: مشاهده می شود که گاهی افرادی هزینه میلیاردی برای تبلیغات انتخاباتی خرج می کنند، مگر یک نماینده مجلس در چهار سال چقدر درآمد دارد؟

امر به معروف و نهی از منکر راه کمک به دین خدا

وی یکی از راههای کمک به دین خدا را امر به معروف و نهی از منکر برشمرد و افزود: انقلاب اسلامی ما که به واسطه امام راحل و با هدایت‌های ایشان و با مقابله با طاغوت به پیروزی رسید و اینگونه ایشان به دین خداوند کمک کردند . 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی ساخت مساجد، احداث راه و احداث بیمارستان را از راه های کمک به دین خدا عنوان کرد و افزود: هر فرد در راه خدا ودینش اموالش را خرج کند خدا به آن چندین برابر می افزاید.

نگذاریم خون شهدا هدر رود

وی شهدای مدافع حرم را از رویش های انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: همه ما دیدیم که این شهدای مدافع حرم چگونه عاشقانه و داوطلبانه جان خود را تقدیم کردند در مقابل وظیفه ما این است که دست به دست هم داده و نگذاریم این خون‌ها به هدر برود و دشمنان به هدفشان برسند.

روزی در میدان ورزش به مادر شهدا توهین می کنند و روزی در جای دیگر

حجت الاسلام آل هاشم بیان داشت: روزی در میدان ورزش به مادر شهدا توهین می کنند و روزی در جای دیگر به خانواده معظم شهدا توهین می‌کنند لذا باید دست در دست هم نگذاریم دشمنان وحدت مسلمانان را از بین ببرند.