تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۰۴:۱۶ شناسه خبر : ۱۰۷۷۱۳۶

سرمربی تراکتور:

برای کار در طولانی مدت به تبریز آمده ام

دنیزلی با بیان اینکه هواداران پرشور تراکتوررا سربلند و روسفید خواهد کرد، گفت: بنده در دوره طولانی در تراکتور حضور خواهم داشت.

به گزارش تبریز بیدار ، مصطفی دنیزلی در حاشیه تمرین امروز تیم در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ما در سه بازی، به ویژه در یکی از بازی‌ها، خوب کار نکردیم. در دو بازی شرایط بازگشت را داشتیم که موفق نشدیم.

وی ادامه داد: ما یک سوم بازی‌های لیگ برتر را پشت سر گذاشتیم، اکنون فقط بازی‌های ما نه، بلکه بازی تیم‌های بالای جدول هم برای ما مهم است. هدفمان روز اول هر چه بود، امروز همان هست و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم، این نتایج امکان دارد در سراسر دنیا برای تمامی تیم‌ها رخ دهد.

سرمربی تراکتور با اشاره به اینکه تیمش از ۱۰ بازی، ۶ بازی در خارج از خانه و چهار بازی داخل خانه بازی کرده، افزود:اگر این چنین به موضوع نگاه کنیم، عملکردمان بد نیست. اگر ابتدای لیگ شکست خورده و سپس پیروز می‌شدیم همه الان خوشحال بودند.

وی اضافه کرد: هواداران خیالشان راحت باشد من به آنان و تیم اعتماد دارم، با آقای زنوزی و آقای صادقیان تمام مسائل تیم را صحبت کرده و برای موفقیتمان تلاش می‌کنیم؛ پس از آخرین بازی هم به هواداران گفته بودم که یقین داشته باشید که ما به هدف می رسیم. فصل گذشته تیم باشاک شهیر تا پنج هفته آخر هشت امتیاز از رقبا جلو بود ولی آخر سر، به هدف نرسید.

وی ادامه داد: احسان حاج صفی را برای بازی با شهر خودرو در اختیار نداریم، تمریناتمان را ادامه می‌دهیم و هواداران مطمئن باشند که آنان را سربلند و رو سفید خواهیم کرد.

دنیزلی در خصوص امکان استفاده از دستیار ایرانی گفت: از نظر فکری مشکلی با دستیار ایرانی ندارم. ابتدای فصل به دنبال استفاده از دستیار ایرانی بودیم که نشد، آنالیز را خودمان به همراه یک همکار ایرانی انجام می‌دهیم و تمام بازی‌ها را خودم تماشا می‌کنم.

وی در خصوص حمایت قاطع مالک باشگاه تراکتور از کادرفنی تیم بیان کرد: من برای کار کردن طولانی به اینجا آمدم و بنده در دوره طولانی در تراکتور حضور خواهم داشت، قبل از قهرمان کردن تراکتور، جایگاهم در تیم عوض نمی‌شود.

دنیزلی در پایان در خصوص حمایت هواداران از او، اظهار کرد: من از هواداران تشکر کرده و سعی خواهیم کرد پرشور ها را به جایگاهی که لایق هستند، برسانیم.