تبریزبیدار
سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۰:۳۸:۱۵ شناسه خبر : ۱۰۷۷۱۷۷

امام جمعه تبریز:

معترض به گرانی بنزین پمپ بنزین را آتش نمی زند

امام جمعه تبریز ایجاد آشوب و تعرض به امنیت عمومی راه اعتراض نیست، گفت: شرارت های صورت گرفته در چند روز اخیر را مردم به هیچ وجه قبول نمی کنند و مرز ملت قهرمان با آشوبگران جداست

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به رویدادهای خیابانی پیرامون موضوع گران شدن بنرین در کشور گفت: برخی از کسانی که به بهانه گرانی بنزین به خیابان ها آمده بودند اهداف دشمنان را دنبال می کردند.

امام جمعه تبریز افزود: معترض به گرانی بنزین پمپ بنزین را آتش نمی زند و به اموال عمومی و مغازه همشهری خود آسیب وارد نمی کند.

تعرض به امنیت عمومی راه اعتراض نیست / مرز ملت قهرمان با آشوبگران جداست

وی با تاکید بر اینکه ایجاد آشوب و تعرض به امنیت عمومی راه اعتراض نیست، گفت: شرارت های صورت گرفته در چند روز اخیر را مردم به هیچ وجه قبول نمی کنند و مرز ملت قهرمان با آشوبگران جداست و این موضوع را مردم در راهپیمایی خود علیه فتنه گران نشان خواهند داد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با یادآوری اینکه امر رهبر معظم انقلاب اسلامی فصل الخطاب است تاکید کرد: مدیریت هوشمندانه و دور اندیشانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز حواشی موضوع بنزین را از بین برد و ملت همیشه با پشتیبانی از تدابیر رهبری به خیابان ها خواهند آمد.

دولت باید مشکلات معیشتی و خدمات درمانی اقشار مختلف را جبران کند

امام جمعه تبریز با بیان اینکه حرکت های ناشایست عده ای آشوبگر در خیابان ها فتنه دشمن است تصریح کرد: دولت باید به موازات افزایش قیمت بنزین برنامه های مربوط به حمایت های معیشتی را نیز اجرایی کند.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با بیان اینکه در این زمینه باید در اسرع وقت موضوع افزایش یارانه ها و توزیع سبد کالایی برای مردم اعلام و البته اجرایی شود، تاکید کرد: دولت باید مشکلات معیشتی و خدمات درمانی اقشار مختلف را جبران کند و با مدیریت جهادی، درآمدهای حاصل از افزایش قیمت بنزین را به بخش تولید، صنعت و رونق اقتصادی اختصاص داده و از ریخت و پاش‌های بیمورد در دستگاه های اجرایی جلوگیری کند.

نظرات

حسین
IR

یک سئوال از مسئولان راهپیمایی تبریز : در کدام قسمت از مراسم (( خودجوش )) مردم اعتراض و شعار خود راگفتند؟چه کسی از مردم در این حرکت خود جوش مردمی به سخن پرداخت.