تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱:۳۵ شناسه خبر : ۱۰۷۷۱۹۱

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا در جمع خبرنگاران؛

تشریح برنامه های هفته بسیج در استان / از پروژه های محرومیت زدایی تا همایش های علمی

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه های هفته بسیج در آذربایجان شرقی پرداخت.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ الیاس گلمحمد زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح برنامه های هفته بسیج گفت: هفته بسیج فرصتی است است که این شجره طیبه عملکرد خود را به جامعه نشان دهد. امسال برنامه های هفته بسیج با شعار «بسیج 40 سال خدمت، جهاد و شهادت» برگزار می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا ادامه داد: اولین برنامه هفته بسیج فردا با عنوان اختتامیه «جشنواره رهاورد سرزمین نور» اجرا می شود. برگزاری مراسم خاطره گویی در گلزار شهدای وادی رحمت توسط بسیج پیشکسوتان و غبار رویی مزار شهدا برنامه دیگری است که فردا انجام می شود.

وی افزود: حضور بسیجیان در نماز جمعه، سخنرانی فرماندهان بسیج در خطبه های نماز جمعه و میز خدمت توسط بسیج کارمندی نیز روز جمعه در مصلی های سراسر استان انجام می گیرد.

سرهنگ گلمحمدزاده به دیگر برنامه های این هفته در استان اشاره کرده و بیان داشت: تجلیل از 40 بسیجی نمونه، ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی، همایش نخبگان در توسعه جامعه، مراسم شعر انقلاب، همایش تبیین گام دوم انقلاب، افتتاحیه جشنواره ققنوس، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و اجتماع حماسی بسیجیان در 5 آذر  از جمله برنامه های مهم در هفته بسیج خواهد بود.

وی به شعار روزانه هفته بسیج اشاره کرده و تشریح کرد: شعارهای این هفته عبارتند از ؛ بسیج و مقاومت و ایستادگی و شهادت(پنج شنبه)، بسیج و اخلاق و معنویت(جمعه)، بسیج و علم و فناوری(شنبه)، بسیج سبک زندگی ایرانی(یکشنبه)، بسیج و فرهنگ و بصیرت(دوشنبه)، بسیج و دفاع و امنیت(سه شنبه) و بسیج ،اقتصاد مقاومتی و جهاد خدمت رسانی(چهارشنبه) .