تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳:۳۰ شناسه خبر : ۱۰۷۷۱۹۲

فرمانده سپاه عاشورا تشریح کرد:

دستگیری افراد غیربومی در اغتشاشات تبریز / شواهد حکایت از آموزش دیدن اشرار دارد

سردار خرّم از دستگیری غیربومی ها و مذاهب دیگر در جریان اغتشاشات تبریز خبر داده و بیان داشت: عوامل اغتشاشات شناسایی شدند که با هماهنگی مسئولین قضایی احضار می شوند تا پاسخ بدهند هدف آنها از ایجاد ناآرامی چه بود.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم ظهر امروز در جمع خبرنگاران ولایت مداری و خدمت گزاری به مردم را مولفه های اصلی بسیج برشمرد و اظهار داشت: خدمت گزاری به مردم افتخار ما و تاجی بر سر است. بسیج بعنوان یادگار امام(ره) فراملی و فرامرزی است.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه امروز هم این راه را با فضل الهی ادامه خواهیم داد، افزود: عرصه های جدیدی که برای بسیج تعریف شده مقابله با تهدیدات سخت دشمن است و نیروهای مسلح با پیوست به این نیرو پایان ناپذیری خودشان را ادامه می دهند.

وی تاکید کرد: ما امروز دفاع از مظلوم را یکی از عرصه های جدید و رویکرد های خود می دانیم و به ندای مظلوم جواب می دهیم.

سردار خرّم در ادامه به اغتشاشات اخیر اشاره کرده و گفت: در جریانات اخیر دشمنان بزرگ ما یعنی آمریکا و اسرائیل به همراهی ضد انقلاب و با ابزار  فضای رسانه ای بر علیه این ملت به میدان آمدند. به چند پمب بنزین و بانک آسیب زدند. 

وی از دستگیری غیربومی ها و مذاهب دیگر در جریان اغتشاشات تبریز خبر داده و بیان داشت: عوامل اغتشاشات شناسایی شدند که با هماهنگی مسئولین قضایی احضار می شوند تا پاسخ بدهند هدف آنها از ایجاد ناآرامی چه بود. 

این مقام ارشد نظامی افزود: اغتشاش گران در آذربایجان شرقی از سلاح گرم استفاده نکردند اما آلات و امکانات دیگری داشتند که معلوم بود از طریق فضای مجازی آموزش دیده بودند. حدود 15 نفر از نیروهای انتظامی و بسیج در استان نیز مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه با افزایش قیمت بنزین، قیمت کالاهای دیگر افزایش نیافته، گفت: شوک دار بودن موضوع بنزین آثار و تبعات زیادی دارد چون درآمد مردم ما طوری است که نمی تواند این شوک ها را تحمل کند.

فرمانده سپاه عاشورا به موضوع اختلال در شبکه اینترنت اشاره و اظهار داشت: خدمات عمومی اینترنت است متوقف نشده و در روند سایت های داخلی توقفی پیش نیامده است.

وی در رابطه با زلزله اخیر میانه و سراب گفت: نیروهای بسیج و سپاه در اولین ساعات خود را به مناطق زلزله زده رساندند و آوار برداری به سرعت انجام شد. اقدام بعدی همراهی مردم و توزیع چادر و تغذیه مورد نیاز بود و هر روز 5 هزار غذای گرم توزیع می شود.

سردار خرّم خاطر نشان کرد: بیش از 40 اکیپ پزشکی در مناطق زلزله زده مستقر شده اند و 1728 گروه جهادی که عمدتا دانشجویان و نیروهای متخصص بسیج هستند در این مناطق خدمت رسانی می کنند.

نظرات

یاسمین
IR

اره اینهمه مشکل کار امریکاست....جمع کنید دیگه