تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۳:۴۱ شناسه خبر : ۱۰۷۷۱۹۴

بهائیت، 200 سال خشونت و خرافه؛

دستان آلوده بهائیان در اغتشاشات اخیر / از تخریب قبرستان بقیع تا آتش بیار معرکه عاشورای 88

مدیر گروه نقد فرق انحرافی حوزه علمیه قم در تبریز گفت: بهائیان در فتنه ۸۸ و عاشورای ۸۸ حضور پررنگی داشتند و از سال 88 تاکنون در همه فتنه و آشوب ها آتش بیار معرکه شدند و حتی در همین فتنه و اغتشاشات اخیر نیز دستی بر آتش داشتند.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت‌الاسلام علیرضا روزبهانی در همایش «بهائیت 200 سال خشونت و خرافه» در تبریز اظهار داشت: همایش‌‌هایی در رابطه با فرقه بهائیت در شهرهای مختلف مانند استان سمنان و امروز هم در آذربایجان شرقی برگزار شده است و قرار بر این است تا آخر امسال در شهرهایی مانند، اصفحان مازندران و بوشهر برگزار شود.

وی با بیان اینکه بهاییت ۱۷۶ سال سابقه دارد، افزود: ماه عسل این فرقه خرافه بوده و این فرقه در هیچ لحظه ای خدمتی به مردم نکرده، و چیزی جز فریب نیرنگ و بازی نداشته است.

مدیر گروه نقد فرق انحرافی قطب تعمیق باور دینی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ادامه داد: در حال حاضر ۸ میلیون نفر آلوده به این تفکر هستند. این فرقه معمولی نیست، مردم فکر می کنند این فرقه کاری با مردم ندارند و متاسفانه اصل این فتنه شناخته نمی شود.

وی با بیان اینکه فرقه بهاییت را باید در بزنگاه ها شناخت، گفت: این فرقه در فتنه ۸۸ و عاشورای ۸۸ حضور پررنگی داشتند و از سال 88 تاکنون در همه فتنه و آشوب ها آتش بیار معرکه شدند و حتی در همین فتنه و اغتشاشات اخیر نیز دستی بر آتش داشتند.

حجت الاسلام روزبهانی در خصوص جنایات این فرقه گفت: فردی که عربستان را راضی به تخریب قبرستان بقیع کرد، بهایی بود. 

وی به مقابله امام خمینی(ره) با بهاییت اشاره کرده و افزود: امام در واقع هویتی برای آنها قایل نبود. انقلاب اسلامی کمر این فرقه را شکست اما بعد از سال ۶۸ که نگاه ها به سمت اقتصاد رفت، این فرقه دوباره اوج گرفت. در سال ۷۶ به رییس جمهور وقت نامه با عنوان ۱۶۳ سال مظلومیت نوشتند.

حجت الاسلام روزبهانی خاطر نشان کرد: این فرقه آنقدر رشد کرده که دیگر راحت نمی شد با آنها تقابل کرد، از راه های بهتر  برای تقابل می توان به تولید محتوا، سمینار ها و به کار گرفتن اندیشه ها اشاره کرد.