تبریزبیدار
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳:۵۸ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۲۴

فرزند شهید مدافع حرم در گفتگو با تبریزبیدار:

سردار حاجی زاده، قاسم سلیمانی دیگر است

فرزند شهید مدافع حرم در گفتگو با تبریزبیدار گفت: سردار حاجی زاده، فرزند خلف این انقلاب و اسلام است و نمونه دیگری از سردار شهید قاسم سلیمانی است.

امیر عبدالهی، فرزند شهید مدافع حرم عباس عبدالهی در گفتگو با  تبریز بیدار  ضمن عرض تسلیت به خانواده های جان باخته حادثه هواپیمای اوکراینی با اشاره به هجمه اخیر معاندین به سپاه و سردار حاجی زاده اظهار داشت: سردار شهید قاسم سلیمانی مردی بود که با جان خود برای این مملکت امنیت کسب کرد و سردار حاجی زاده با آبرویش این مملکت را نگه داشته است.

وی گفت: افرادی که با پشتیبانی آمریکا با رفتارهای نابجا آب به آسیاب دشمن می ریزند، اگر واقعیت های حفظ این مملکت را بدانند هیچ وقت چنین حرف هایی نمی زدند و این را باید بدانند که ایران به هیچ عنوان پیش پای آمریکا، قد خم نکرده و نخواهد کرد.

با دست های پشت پرده خارجی و خیانت افراد خود فروخته داخلی می خواهند آبروی نظام را ببرند

این فرزند شهید با اشاره به 40 سال امنیت کشور عنوان داشت: سردار حاجی زاده، فرزند خلف این انقلاب و اسلام است که با پیروی از مقام معظم رهبری، توانست موشک هایی که هیچکس تاکنون جرات شلیک نکرده بود، را برای نابودی آمریکا شلیک کند و این فقط از سرداری که نمونه دیگر از سردار شهید قاسم سلیمانی است بر می آید.

به خاطر آبروی این مردم و انقلاب از پیکر پدرمان گذشتیم

وی افزود: با دست های پشت پرده خارجی و خیانت افراد خود فروخته داخلی می خواهند آبروی نظام را ببرند و هیچوقت اجازه چنین چیزی را نخواهیم داد چرا که ما به خاطر این مردم و انقلاب در مقابل مبادله با دشمن، از پیکر پدرمان گذشتیم.

امیر عبد الهی در پایان خطاب به مردم و سردار حاجی زاده اذعان کرد: سردار تا زمانی که خون در رگ و جان در بدن داریم، در راه شهدا، پشتیبان شما هستیم.

نظرات

علی اکبر مرادی
IR

سلام بر سردار عزیز حاجیزاده

علی اکبر مرادی
IR

سلام بر سردار عزیز حاجیزاده

IR