تبریزبیدار
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵:۴۲ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۲۵

در گفتگو با مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز تشریح شد؛

ماجرای تجمع غیرقانونی دانشگاه تبریز چه بود؟ / تسامح با هنجارشکنان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در گفتگو با تبریز بیدار در مورد اتفاقات دیشب دانشگاه تبریز با ابراز تاسف از حضور عده معدودی اغتشاش گر در سطح دانشگاه و سردادن شعارهای ساختار شکنانه از خروج دانشجویان انقلابی علیه این افراد خبر داد.

حسین کاظمی در گفتگو با تبریز بیدار  در تشریح اتفاقات دیشب دانشگاه تبریز گفت: حدود ساعت 18 عصر دیروز حدود 80 نفر از دانشجویان دانشگاه به بهانه همدردی با جانباختگان سقوط هواپیمای اکراینی جلوی درب اصلی دانشگاه  بطور غیر قانونی تجمع کردند.

وی افزود: این افراد که خواستار خروج از دانشگاه و همراهی مردم با خودشان بودند، با ممانعت حراست دانشگاه روبرو شدند. صحبت های رئیس دانشگاه و دیگر مسئولین دانشگاهی نتوانست آن ها را قانع کند و این افراد به سمت درب قاضی دانشگاه حرکت کردند. در این میان توقف کوتاهی مقابل خوابگاه فجر کرده و از دانشجویان ساکن خوابگاه درخواست حضور در تجمع را داشتند که با بی محلی آن ها روبرو شدند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز خاط نشان کرد: در مسیر حرکت به سمت درب قاضی شعارهای دانشجویان به سمت ساختارشکنی و خطوط قرمز حرکت کرد که با پاسخ کوبنده دانشجویان انقلابی مواجه شد.

کاظمی با ابراز تاسف از کوتاهی مسئولین دانشگاه در برخورد با دانشجویان هنجارشکن تاکید کرد: چگونه ممکن است در تبریز که نماد ولایت مداری در کشور است به ساحت مقدس ولایت و نهادهای انقلابی توهین شود و مسئولین نتوانند با ان ها برخورد قاطعی داشته باشند؟!

وی تاکید کرد: در اعتراض به این رفتارهای هنجارشکنانه امروز بعد از نماز ظهر و عصر دسته عزاداری امت حزب الله دانشگاه در محکومیت رفتار اغتشاش گران برگزار می شود.