تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵:۵۸ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۴۴

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

خارجی های تراکتور را مربی بیرون کرد یا فشار بازیکنان؟ / نیم نگاه زنوزی به بازار اروپایی

پس از روی کار آمدن ساکت الهامی بعنوان مربی در اواخر نیم فصل اول، شاهد خروج یک به یک خارجی ها شدیم که این مساله در گمانه زنی ها دو نوع تعبیر می شود.

به گزارش تبریز بیدار ،  تیم فوتبال تراکتور تبریز در پنجره نقل و انتقالاتی زمستان فقط توانست میلاد فخرالدینی دفاع راست اسبق خود را مجددا به خدمت بگیرد و در مقابل احمد موسوی را از لیست خود خارج کرد.

سوگیتا، فورچونه و میمبلا هم خارجی های تراکتور بودند که این تیم را ترک کردند و حال با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، زنوزی چشم به بازار اروپایی با فرصت زمانی نامحدود بسته است.

تراکتور بعد از واگذاری به محمدرضا زنوزی مالک متمول خود، خریدهای بزرگ داخلی و خارجی داشت، اما پس از روی کار آمدن ساکت الهامی بعنوان مربی در اواخر نیم فصل اول، شاهد خروج یک به یک خارجی ها شدیم که این مساله در گمانه زنی ها دو نوع تعبیر می شود.

تعبیر اول اینکه الهامی اعتقادی به خریدهای خارجی قبل از خود ندارد و بدنبال دک کردن آنها است.

اما تعبیر دوم کمی بدبینانه است، برخی معتقدند بازیکنان داخلی تراکتور علاقه ای به خارجی ها نداشتند و حتی در بازی هایی که به آنها میدان داده شده بود، کمتر در کار تیمی شرکت داشتند و اساسا پاس یا موقعیت خاصی برای آنها توسط دیگر بازیکنان خلق نمی شد.

اکنون تراکتور  در لیست خود جالی خالی دارد، سهمیه خارجی و سه سهمیه فیفا این فرصت را برای زنوزی مهیا کرده تا برای بستن تیم قوی در نیم فصل دوم تدبیر کند.

باید منتظر روزهای آتی بود و چشم  به تابلوی  «و ان یکاد...» دفتر کار زنوزی برای گرفتن عکس یادگاری بازیکنان جدید دوخت.

نظرات

IR