تبریزبیدار
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۶۵

واکنش مدیر عامل باشگاه ماشین سازی به انتقادات پرسیپولیسی ها؛

نصیرزاده: انصاری‌فرد باید ادبیاتش را نسبت به همکارانش بهتر کند

نصیرزاده ضمن تاکید بر اینکه انصاری فرد باید ادبیاتش را درست کند،گفت: من مقصر اتفاقات پیش‌آمده نیستم و زمانی که رسانه‌ها با من تماس می‌گیرند، باید استانداردها را بگویم، وگرنه منظور خاصی نداشتم.

به گزارش تبریز بیدار ،هوشنگ نصیرزاده  درباره اینکه گفته بود اگر تیم‌های باشگاهی فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت نکنند، دو سال از شرکت در این بازی‌ها محروم می‌شوند، اظهار داشت: گفتم اگر خارج از کشور بازی کنیم، تأییدی بر عدم امنیت ایران است. بعد هم گفتم تا دو دوره محرومیت. من مقصر اتفاقات پیش‌آمده نیستم و زمانی که رسانه‌ها با من تماس می‌گیرند، باید استانداردها را بگویم، وگرنه منظور خاصی نداشتم.

وی درباره انتقاد محمدحسن انصاری‌فرد از اظهاراتش بیان کرد: انصاری‌فرد باید ادبیاتش را نسبت به همکارانش بهتر کند. من که شیخ‌سلمان (رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا) نیستم و دوست دارم این مشکل سریع‌تر حل شود. خیلی عاقلانه نیست که بپذیریم در زمین بی‌طرف به مصاف حریفان برویم و سخت است بپذیریم که شیخ‌سلمان، تحت نفوذ هیئت حاکمیت کشورش یعنی بحرین نیست. تصمیماتی که در کمیته مسابقات گرفته می‌شود، باید در هیئت اجرایی یا همان هیئت رئیسه تأیید شود که مهدی تاج، نماینده ما در این کمیته است.