تبریزبیدار
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۷۶

سرمربی تراکتور مطرح کرد؛

بازی مقابل پرسپولیس نقطه عطف تراکتور

سرمربی تراکتور گفت: بازی مقابل پرسپولیس، نقطه عطفی برای ما در ادامه راه خواهد شد.

به گزارش تبریزبیدار، ساکت الهامی در خصوص آخرین وضعیت تیمش در پایان اردوی آنتالیا گفت:خوشبختانه اردوی خیلی خوبی را در آنتالیا پشت سر گذاشتیم و در روز آخر این اردو، مقابل قهرمان سوپرلیگ کوزوو به میدان رفتیم که بازی پرفشاری بود.

وی افزود: این اردو، شرایط تیم ما را در ادامه تغییر خواهد داد؛ هرچند که بازی‌های نیم‌فصل دوم به مراتب سخت‌تر خواهد شد، ولی تیم ما بسیار بهتر می‌شود و این پیشرفت را در دو بازی تدارکاتی‌مان احساس کردیم.

وی با بیان اینکه حدود 15 جلسه تمرینی پرفشار را در این اردو انجام داده ایم، اظهار داشت:ما ۲ بازی تدارکاتی پشت سر گذاشتیم و در کمپ بسیار خوبی حضوری داشتیم که شرایط اسکان و تغذیه بسیار مطلوبی داشت.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: بازیکنان کمی خسته‌اند که در روزهای آینده ریکاوری لازم را خواهند داشت و از همه آن‌ها تشکر می‌کنم که در این مدت، فشارهای سختی را تحمل کردند.

وی با اشاره به اینکه در روزهای آینده، رفته رفته از فشار تمریناتمان کاسته می‌شود، بیان کرد: سعی می‌کنیم خودمان را از نظر تاکتیکی، آماده بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس کنیم و فکر می‌کنم، این بازی نقطه عطفی برای ما در ادامه راه خواهد شد.

سرمربی تراکتور تشریح کرد: از آقای زنوزی تشکر می‌کنم که با توجه به شرایط جوی شهر تبریز، این اردو را در هوای بسیار خوب آنتالیا برایمان تدارک دیدند تا بتوانیم روی زمین‌های مناسب تمرین کنیم و امیدوارم بتوانیم جواب محبت هوادارانمان را در نیم‌فصل دوم بدهیم.

نظرات

یونس
GB

بازی بدون مهاجم ودفاع ودرحالیکه استوکس در تیم حریف است نشان از ضعف تراکتوری ها ونفوذ دلالان در این تیم است که هرگاه با پرسپولیس مسابقه داریم شوکی به تراکتور وارد می شود