تبریزبیدار
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۹:۲۳:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۸۰

در گفتگو با تبریزبیدار تشریح شد؛

معابر لغزنده و توصیه هایی که لازم است / آخرین وضعیت محلول پاشی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از توزیع ۸۴۰ هزار لیتر محلول در سطح شهر برای ممانعت از لغزندگی معابر خبر داد.

علیرضا اصغری در گفتگو با تبریز بیدار در خصوص وضعیت معابر سطح شهر تبریز در اثر بارندگی ها اظهار داشت: جهت جلوگیری از خطرات ناشی از بارش برف در ۲۴ ساعت گذشته و ممانعت از یخ‌زدگی و لغزندگی معابر ۸۴۰ هزار لیتر محلول تهیه و به شهرداری‌های مناطق تحویل داده شد.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند تبریز گفت: در راستای ایمن سازی خیابان ها و معابر  در ۲۴ ساعت گذشته برای جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی ناشی از بارش برف اقدام به تهیه و توزیع ۸۴۰ هزار لیتر محلول شده و تعداد ۱۰ دستگاه کمپرسی و سه دستگاه برف روب نیز به صورت مداوم در حال فعالیت هستند.

وی در رابطه با پاکسازی پیاده رو ها و حواشی خیابان ها نیز افزود: پاکبانان وظیفه شناس سازمان به صورت جدی و مداوم تمامی پیاده رو ها و حواشی خیابان ها را تمیز می‌کنند تا شاهد هیچ گونه لغزندگی و بروز حادثه نشویم و شهروندان عزیز بتوانند با امنیت هرچه بیشتر کارهای روزانه خود را انجام دهند.

اصغری همچنین اظهار داشت: از تمامی شهروندان خواهشمندم برای امنیت هرچه بیشتر خود و برای آسان‌تر شدن انجام وظایف همکاران پاکبان در امر پاکسازی و محلول پاشی در مواقع غیر ضروری از تردد در معابر خودداری کنند تا بتوانیم با حداکثر سرعت وظیفه خدمات‌رسانی خود را به انجام برسانیم.