تبریزبیدار
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۸۱

بیگی در گفتگو با تبریزبیدار؛

ملت ایران با کمک سپاه به ترامپ سیلی زدند نه با مذاکره

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر شکست نظریه مذاکره با آمریکا، بر قدرتمند شدن ایران در همه عرصه ها تاکید کرد.

احمدعلیرضا بیگی در گفتگو با تبریز بیدار در خصوص بیانات اخیر بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه تهران اظهار داشت: این صحبت های روشنگرانه راهبرد و خط و مشی جمهوری اسلامی ایران بود.

وی افزود: رهبر انقلاب قبلا به دولت و جریانی که تلاش و تکیه اش بر مبنای اعتماد آفرینی غرب بود، تذکر داده بودند. جریانی که با برجام بدنبال گشایش‌های اقتصادی بود ولی عملا این تئوری و نظریه در گذشته ۶ ساله ناتوان و ناکارآمد بودن خود را نشان داده است.

برجام نشانگر شکست نظریه مذاکره با آمریکا است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: پیام خطبه های رهبر انقلاب به دولت و مجلس این بود که حقوق بین الملل  نزد تروریست های آمریکایی جایگاهی ندارد. ما باید قدرتمند باشیم و اگر فرض کنیم که می توانیم با مذاکره نتایجی بدست بیاوریم، نتیجه ۶ سال گذشته از برجام، نشانگر شکست این نظریه است و  بهترین نمونه قدرتمان مورد هدف قرار دادن پایگاه عین الاسد است.  تصور کنید اگر توانایی دفاعی نداشتیم، پاسخ ما به این جنایت ترویست های آمریکایی چه می شد؟ 

وی به تشییع میلیونی پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرده و گفت: ترامپ تصور نمی کرد در جمهوری اسلامی ایران به این اندازه پایگاه مردمی وجود داشته باشد و بتواند در تشییع پیکر سردار در سطح کشور بیش از ۲۵ میلیون نفر به میدان بیایند و یکپارچه خواستار انتقام باشند. آنان می خواهند این حماسه و یکپارچگی را تضعیف کنند و تحت الشعاع قرار دهند.

بیگی در خصوص موضوع سقوط هواپیما و تلاش عده ای برای تضعیف سپاه پاسداران نیز گفت: ملت ایران در واقع برخورد مسئولانه سپاهیان را دیدند، سردار سلامی مجلس حضور یافتند و گفتند «ای کاش من هم مسافر این هواپیما بودم و می مردم و شاهد این آسیب برای ملتم نبودم»؛ سپاه منشا رشادت و وفاداری است و مردم حامی قهرمانان سپاه هستند تا بتوانند حماسه به وجود آورند و به کمک آنان سیلی ملت ایران را به صورت ترامپ زده ایم.

نظرات

IR

جناب نماینده و استاندار سابق که هنوز هم علنا از افکار احمدی نژاد حمایت می کنی اگر واقعا به این حرفهایت اعتقاد داری و انتخاباتی نیست حتما باید از محمود جونت دل بکنی چون تو فاز مخالف اون داری حرف می زنی