تبریزبیدار
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸:۲۵ شناسه خبر : ۱۰۷۷۶۹۲

آخرین مهلت اعتراض متقاضیان دریافت بسته معیشتی

متقاضیان دریافت بسته معیشتی که یارانه نقدی دریافت نمی‌کنند، تا پایان امروز مهلت دارند تا در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت نام کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از واریز مرحله دوم طرح حمایت معیشتی دولت (۱۰ دی ماه) اعلام کرد، متقاضیانی که هم اکنون یارانه نقدی دریافت نمی‎کنند و درخواست خود را در مهلت مقرر در کد دستوری #۶۳۶۹* ثبت کرده‌اند تا ۳۰ دی ماه یعنی تا پایان امروز فرصت دارند برای دریافت سبد معیشتی به سایت hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

 

پیش از این ۶۶۶ هزار و ۷۷۴ سرپرست خانوار اطلاعات هویتی خود را در کد دستوری #۶۳۶۹* ثبت کرده بودند که تا پایان امروز مهلت دارند تا نسبت به دریافت بسته کمک معیشتی اعتراض کنند.

بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این فرصت تمدید نمی‌شود.

همچنین افرادی که در آذرماه اعتراض خود را نسبت به عدم دریافت سبد معیشتی دولت ثبت کردند، نیز می‌توانند وارد سایت hemayat.mcls.gov.ir شده و نتیجه درخواست خود را مشاهده کنند.

این افراد با ورود به سایت hemayat.mcls.gov.ir، باید شماره ملی سرپرست خانوار، شماره حساب واریز یارانه نقدی و شماره ملی یکی از اعضای خانوار که در لیست یارانه بگیران هستند را وارد و نتیجه اعتراض خود را مشاهده کنند.

نظرات

نادر لطیف
IR

با سلام من درخواست اعتراض دادم و قبول شده نوشته مورد تایید است و به حساب یارانه واریز میشود ولی واریز نمیشود به کجا مراجعه کنم.بانک هم رفتم گفتن ندادن

حسین ولی خانی
GB

سلام ...روزگار زندگی خیلی سختر شده خواهشمندم موقع واریز معیشتی فرق نزاید ما هنوز نگرفتم