تبریزبیدار
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۴۷:۲۴ شناسه خبر : ۱۰۷۸۲۴۱

کتمان کردن مواضع برای جلب آرای مردم؛

پاشایی در پاسخ به مطالبه گری دانشجویان: نمی توانم ریسک کنم / باید حرف های رای آور بزنم

پاشایی کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به مطالبه گری دانشجویان با طفره رفتن از پاسخگویی گفت: الان زمان انتخابات است و نمی توانم ریسک بکنم، ما باید چیزی بگیم که رای آور باشد، این ها مانع هستند!

مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند در گفتگو با تبریز بیدار با ابراز تاسف از نحوه برخورد یکی از کاندیدای انتخابات مجلس گفت: در راستای رسالت مطالبه گری از کاندیدای انتخابات مجلس، تصمیم گرفتیم که سوالات مشخصی را آماده کرده و از کاندیدای مطرح انتخابات مجلس شورای اسلامی در تبریز بپرسیم. در این راستا با حضور در ستاد آقای دکتر رضا پاشایی اقدام به طرح سوالات کردیم که با واکنش تند وی روبرو شدیم.

فاطمه سیه چهره افزود: سوالات ما از مسائل مهم کشور و استان همچون بودجه 99، شفافیت، fatf، و مسائل اولویت دار بود که ایشان با این استدلال که «الان زمان انتخابات است و نمی توانم ریسک بکنم، ما باید چیزی بگیم که رای آور باشد، این ها مانع هستند!!» از پاسخ دادن به سوالات طفره رفتند.

سیه چهره با تاسف از این نحوه برخود تاکید کرد: کاندیدای انتخابات موظف است با حلم و صبر با مخاطبین خود، بخصوص قشر دانشجو و مطالبه گر جامعه مواجهه شود نه اینکه متکبرانه برخورد کند.