تبریزبیدار
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۲۸:۵۱ شناسه خبر : ۱۰۷۸۲۴۳

الهامی پاسخ می دهد؛

چرا مهاجمان تراکتور گل نمی زنند؟

مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: ما با دو نفر حمله نمی کنیم. ما با 6،7 نفر حمله می کنیم. اینکه چه کسی بزند، در هیچ جای دنیا معنی ندارد.

به گزارش تبریز بیدار ،  ساکت الهامی مربی تیم تراکتور پس از کسب پیروزی 4 بر 1 مقابل مس کرمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی و صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی مسابقات در نشست خبری اظهار داشت: خوشبختانه از یک بازی سخت عبور کردیم. مس تیم خوبی است که اکثر نفرات آنها نفرات لیگ برتری هستند. بچه های ما 20 دقیقه اول یک مقدار شرایطی که باید می داشتیم را نداشتیم ولی در نیمه اول به خودمان آمدیم و تقریبا توانستیم کار را تمام کنیم.در نیمه دوم هم سعی ما بر این بود که گل های بیشتری بزنیم ولی شرایط زمین طوری بود که دیگر جای مانور نداشت.

وی ادامه داد: « از مسئولان تشکر می کنم که زمین را آماده کردند ولی  این زمین جوابگوی فوتبال ما نیست. از مسئولان استانی می خواهم تا آنجایی که می توانند ما را یاری کنند تا فوتبال با کیفیتی که مدنظر شما خبرنگاران و هواداران است را ارائه دهیم.

مربی تراکتور در پاسخ به سوالی در مورد شانس قهرمانی تراکتور در جام حذفی گفت: ما دوست داریم مرحله به مرحله پیش برویم و افق این کار را خیلی دوست دارم و ان اشاالله با شما جام را به تبریز بیاوریم.

وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد گلزنی مدافعان و عدم موفقیت مهاجمان در گلزنی بیان داشت: شما از بابت اینکه تیمتان در 2 بازی گذشته هفت گل زده، راضی هستید یا نیستید؟  اگر از اینکه فقط دوست دارید مهاجم گل بزند، بحثش جدا است. دوم اینکه ما با دو نفر حمله نمی کنیم. ما با 6،7 نفر حمله می کنیم. اینکه چه کسی بزند، در هیچ جای دنیا معنی ندارد. مهاجم یا دفاع ندارد. فوتبال گروهی است و با هم حمله و دفاع می کنیم. اینکه چه کسی نزدیک به گل است، بحثش فرق دارد. دوست داشتم این را بگویید که خدا را شکر همه در گلزنی سهمیم هستند. از دفاع تا مهاجمان. این خیلی بهتر بود تا بگویید مهاجمان گل نمی زنند.

الهامی افزود: مهاجم در تیم من اولین وظیفه اش دفاع کردن است. در تیم من اولین کار من این بود که از فورواردهایم بخواهم به عنوان اولین دفاع کننده تیم باشند. فلسفه من این است که با هم دفاع کنیم و با هم حمله. حمله ما هم از دفاع وسط هایمان شروع می شود.


نظرات

میانالی
IR

نفوذی در قلب ازربایجان تبریز بیدار. خب حالا میخواین از این باب وارد بشین برا تفرقه

تیراختورچی
IR

سلام انشالله که تیراختوروموز اِله بو فرمان گِئدَر قاباغا...