تبریزبیدار
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۰۱:۲۳ شناسه خبر : ۱۰۷۸۲۴۶

فراخوان مالک باشگاه تراکتور برای حضور در انتخابات؛

زنوزی: هواداران برای احقاق حقوق استان، با حضور حداکثری نمایندگان اصلح را انتخاب کنند

زنوزی گفت:از هواداران تراکتور تقاضا می‌کنم که برای احقاق حقوق قانونی خود برای استان، در انتخابات حضور حداکثری داشته و نمایندگان اصلح را انتخاب کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدرضا زنوزی مطلق از هواداران تراکتور برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کرد و افزود: شرکت در انتخابات، وظیفه‌ی ملی همه‌‌ی ماست و من از هواداران تراکتور تقاضا می‌کنم که برای احقاق حقوق قانونی خود برای استان، در انتخابات حضور حداکثری داشته و نمایندگان اصلح را انتخاب کنند تا خواسته‌های قانونی‌شان در مجلس پیگیری شده و تبدیل به قانون شود.

مالک باشگاه تراکتور ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در انتخابات، گفت: با توجه به اینکه کشورمان در شرایط استثنایی قرار دارد و فشارهای سیاسی و اقتصادی به کشورمان وارد می‌شود، ضرورت دارد که حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

وی افزود: می‌توانیم با ثبت رکورد مشارکت در انتخابات، ضمن نشان دادن اتحادمان به جوامع بین المللی، مجلس قدرتمندی تشکیل دهیم تا خواسته‌های کشور و استانمان محقق شود.

زنوزی تاکید کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، مشت محکمی به دهن بیگانگانی است که کشورمان را دوست ندارند و همیشه به دنبال ایجاد حاشیه هستند.