تبریزبیدار
شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲:۲۱ شناسه خبر : ۱۰۷۸۶۸۲

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا مطرح کرد؛

افتخار سپاه تبعیت از ولی فقیه است

حجت الاسلام کاملی فر با تاکید بر اینکه افتخار سپاه تبعیت از ولی فقیه است، بیان کرد: سردار سلیمانی تربیت یافته مکتب حضرت سیدالشهدا(ع) بود.

به گزارش تبریز بیدار ،حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن کاملی‌فر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با تبریک عید نوروز و اعیاد شعبانیه به ویژه روز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار داشت: امام راحل این روز را روز پاسدار نامگذاری کردند چراکه امام حسین (ع) پاسدار دین، اسلام و حریت و آزادگی بود که تمام هستی خود را با خداوند معامله کرد.

وی با بیان اینکه حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) الگوی پاسداری از اسلام، انقلاب و نظام اسلامی است، گفت: با مرور زمان، معنای نزدیکی نام پاسداری و امام حسین (ع) را با مشاهده ایثارگری‌ها و از جان گذشتگی سپاهیان را بیشتر درک می‌کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه سپاه در طول 40 سال، در هر میدانی که نیاز بود، به پاسداری از دین، کشور و انقلاب پرداخته است، افزود: در این ماموریت‌ها، پاسداران پیشتازانه جان خود را فدا کردند و در راستای رفع مشکلات و نیازهای مردم تلاش کردند.

کاملی‌فر، جاودانگی سردار حاج قاسم سلیمانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: سردار سلیمانی تنها یکی از هزاران سردار تربیت یافته مکتب ابا عبدالله الحسین (ع) و ولایت فقیه است و وصیت نامه ایشان هم سراسر توصیه به تبعیت از ولایت فقیه است.

وی با یادآوری اینکه مردم در تشییع حاج قاسم قدردانی خود از انسان‌های مخلص و خدوم را نشان دادند، ادامه داد: مردم با حضور عظیم خود، نشان دادند انسان‌هایی که تمام وجود خود را صرف پاسداری از انقلاب و اسلام می‌کنند، قدردان هستند و فراموش نمی‌کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه تربیت یافتگان این مکتب، سپاه و پاسداران افتخارشان این است که تحت امر ولی فقیه انجام وظیفه می‌کنند ابراز داشت: پاسداران در زیر پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی در هر عرصه ای نیاز به خدمت و خادمی باشد، با تدبیر و هوشمندانه در میدان حضور می‌یابند.

وی با اشاره به اینکه آخرین نمونه حضور سپاه در میدان‌ها، حضور در میدان مبارزه با ویروس کروناست، گفت: در این زمینه هم مانند سایر عرصه‌ها در کنار کادر درمانی، با تولید ماسک، ضدعفونی معابر و راه‌اندازی بیمارستان صحرای و... مشغول انجام وظیفه هستند چراکه پاسداران و بسیجیان خود را خادم و نوکر مردم دانسته و به این نوکری افتخار می‌کنند.

کاملی‌فر با تاکید بر اینکه ما به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی، تلاش می‌کنیم دِین خود را به اسلام و انقلاب ادا کنیم، خاطرنشان کرد: از پاسداران عزیز که در عرصه‌های مختلف مشغول فعالیت هستند و تعطیلی ندارند تقدیر می‌کنم. پاسداران و این بسیجیان این روزها در قالب گروه‌های جهادی علیه ویروس کرونا اقدامات اساسی در شهر انجام دادند که باید از این روحیه قدردانی کنم.