تبریزبیدار
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۶:۱۲ شناسه خبر : ۱۰۷۹۶۸۴

عضو هیات رئیسه مجلس در گفتگو با تبریزبیدار:

ضرورت استفاده از ظرفیت هیأت رئیسه برای حل مشکلات ملی، بومی و منطقه ای

متفکر آزاد گفت: تمام سعی خود را می‌کنیم تا از همه ظرفیت هیأت‌ رئیسه برای حل مشکلات مردم در سطح ملی، بومی و منطقه‌ای استفاده کنیم.

روح الله متفکر آزاد در اولین گفتگوی رسانه ای بعد از عضویت در هیات رئیسه مجلس یازدهم در گفتگو با تبریزبیدار اظهار داشت: مجلس آستین‌های خود را برای حل مشکلات مردم بالا زده است و هیأت‌رئیسه نیز یک هیأت‌رئیسه چالاک، توانمند و کار بلد به نظر می رسد. 

وی افزود: امیدوار هستیم به لطف خداوند بتوانیم برای پیگیری کلیه مطالبات ملی آستین بالا زده و از این طریق بتوانیم با ایجاد همدلی در داخل مجلس مشکلات ملی و استانی را حل کنیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس بیان داشت: هیأت‌رئیسه می‌تواند برای چانه‌زنی در مسائل و مشکلات ملی، بومی و منطقه‌ای بسیار کمک کند لذا ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا از همه ظرفیت هیأت‌ رئیسه برای حل مشکلات مردم در سطح ملی، بومی و منطقه‌ای استفاده کنیم.

متفکر آزاد در رابطه با حضور 2 نماینده از حوزه انتخابیه تبریز در ترکیب هیأت رئیسه گفت: از اعتماد نمایندگان مجلس و نمایندگان حوزه تبریز تشکر می‌کنیم که ما را به‌عنوان عضو هیأت‌رئیسه مجلس انتخاب کردند.

وی در پایان در خصوص انتخاب رئیس مجلس نیز گفت: آقای حاجی‌بابایی به نفع انتخاب فراکسیون کناره‌گیری کرد و تقریباً اختلاف جدی در رأی نمایندگان برای انتخاب رئیس مجلس وجود نداشت و اکثریت آرا به آقای قالیباف اختصاص داشت.