تبریزبیدار
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۲۹:۵۹ شناسه خبر : ۱۰۷۹۶۸۵

رییس فدراسیون تکواندو در تبریز مطرح کرد؛

تکواندوکار آذربایجانی تحریم پلید انگلیسی را شکست

پولادگر گفت: در موضوع کسب سهمیه المپیک توسط میرهاشم شاهد بودیم که دولت انگلیس زشت ترین روش برای مبارزه را انتخاب کرد اما او ناامید نشد.

به گزارش تبریز بیدار ، ظهر امروز مجمع هیأت تکواندو استان آذربایجان شرقی به ریاست سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران و با حضور آرش فرهادیان رئیس کمیته امور استان ها و مجامع فدراسیون تکواندو کشور و شرکت اعضای مجمع روز پنجشنبه هشتم خرداد ماه در محل سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو کشور در این جلسه گفت: استاندار محترم آذربایجان‌شرقی نسبت به تکواندوکاران و میرهاشم حسینی تکواندو کار میانه ای که در المپیک حضور خواهد داشت عنایت ویژه ای دارد.

پولادگر ادامه داد: در المپیک، میرهاشم حسینی نماینده کشورمان در برابر جهان خواهد بود و حسینی برای همه ما با کسب مدال المپیک افتخار آفرین خواهد بود.

وی گفت: در موضوع کسب سهمیه المپیک توسط میرهاشم شاهد بودیم که دولت انگلیس زشت ترین روش برای مبارزه را انتخاب کرد و بهترین تکواندوکاران ما نتوانستند ویزا بگیرند و از تیم 8 نفره ما 4 نفر توانستند حضور واقعی داشته باشند و بعد از ۲۰ سال که بر روی سکوی اول بودیم به این روش زشت پایین آمدیم و این تفکر، پلیدی دولت انگلیس را نشان داد.

رئیس مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی در ادامه افزود: بچه های تکواندو، سرمایه واقعی ما هستند و با اینکه این فرصت از میرهاشم گرفته شد ولی امیدش برای کسب سهمیه را از دست نداد و بالاخره سهمیه المپیک را گرفت و این، تمام دارایی ماست که با وجود تحریم ها در همه زمینه ها به صورت توانمند حضور داریم.

رئیس فدراسیون تکواندو کشور در ادامه گفت: آقای رنجبرپور کارهای ارزشمندی در ۴ سال گذشته انجام داده است و آثار ماندگاری از خود بر جا گذاشته است که قابل تقدیر است.

او افزود: کمپ های کوچک تیم های استانی خیلی خوب است که تشکیل و مدیریت شود و استاندار محترم آذربایجان شرقی نیز برای این موضوع رغبت دارند و امیدوارم با پیگیری های لازم از سوی هیات، حمایت‌های بیشتری جلب شود.